• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bilbord

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:34
Zastanawiam się czy wynajęcie bilbordu będzie dobrym posunięciem na reklamę sklepu internetowego?Czy taka reklama jest skuteczna? Jaki to koszt?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:21
sa bannery gdzie mozesz sie reklamowac już od 100 zł miesięcznie ale to takie sobie lokalizacje, za topowe miejsca musisz zapłacić nawet do kilku tysięcy :)
Cytuj
be free like a child
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 9:06
jesli masz duzy budzet to spokojnie to fajna forma reklamy, zwłaszcza w duzych miastach - napisz cos wiecej gdzie byś chciał sie reklamowac i z jakim produktem?
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:12
Wanana napisał
jesli masz duzy budzet to spokojnie to fajna forma reklamy, zwłaszcza w duzych miastach - napisz cos wiecej gdzie byś chciał sie reklamowac i z jakim produktem?


Nie ja to moja znajoma chciała. Ma sklep internetowy i szuka odpowiedniej reklamy dla siebie oprócz tych takich podstawowych w internecie i tak dalej. Budżet na reklamę ma około 3tys więc właśnie usiłuje to jakoś rozłożyć żeby miało sens.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:46
Bilbord ma swoich odbiorców, sama też na nie często zwracam uwagę. Ostatnio przykuł moją uwagę bilbord ten z PZU. Kochasz? Bardzo fajny pomysł według mnie. Teraz już bilbordy też nie są tak oczywiste jak kiedyś
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:32
Faktycznie nie są oczywiste... wracając z weekendu do mojego miasta przywitał mnie olbrzymi napis "SCHUDNIJ" a pod spodem małym druczkiem "z naszym dietetykiem", a obok domu mam wielką reklamę z kobiecą nogą na szpilce, kawałkiem mini i napisem "WYNAJMIJ MNIE", pod spodem oferta powierzchni reklamowej ;) zatem niektóre naprawdę potrafią przykuć uwagę
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 14:38
press napisał
Bilbord ma swoich odbiorców, sama też na nie często zwracam uwagę. Ostatnio przykuł moją uwagę bilbord ten z PZU. Kochasz? Bardzo fajny pomysł według mnie. Teraz już bilbordy też nie są tak oczywiste jak kiedyś
Jeśli zastanawiali się państwo czego konkretnie dotyczy ta kampania, to zapraszam do naszego artykułu tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:44
Mnie podobają sie takie kampanie , które najpierw rozbudzają nasza ciekawość a dopiero po jakimś czasie pokazują czego tak naprawdę dotyczą. To chyba najskuteczniejsza forma reklamy.
Cytuj
Pinkie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 19:12
Wydaje mi się ze tak, chociaż możliwe, ze ciężko Ci będzie znaleźć bilbord w dobrej lokalizacji, pewnie najlepsze są już zajęte, chociaż jadąc przez np. DK78 widziałam dość często powierzchnie do wynajęcia, a przez takie trasy masa ludzi się przewija.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:58
To sa raczej duże koszta. Ja bym sie na to nie porywała. Wydaje mi sie że na takie reklamy moga pozwolić sobie tylko te duże firmy.
Cytuj
Odpowiedź