• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w Whisky

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:39
kolorowaPanna napisał
prosze was ja ostatnio kupiłam tacie whiskey na imieniny i dałam 400 zł za 10 letnią więc nie jakoś bardzo starą, ale jakościowo bardzo dobrą bo to single malt z islandi, a wiec cos juz dla koneserów - ale zeby kupic swietna whiskey to trzeba wydac min 4000 zł na naprawde swietne roczniki. pamietajcie ze im starsza nie znaczy ze lepsza.


Rzeczywiście ostatnio trochę poczytałam i żeby inwestować w whisky trzeba mieć spory kapitał początkowy. Już nie wiem czy prędzej bym nie otworzyła innej DG zanim stać by mnie było na whisky.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:36
Niestety dodatkowo ten towar jest bardzo podatny na zniszczenie. Nieopatrzne spożycie, zniszczenie naczynia lub niekorzystne warunki przechowywania. Złoto czy diamenty to ja rozumiem walniesz o ścianę i nie ma probemu. I tak bedą leżeć raczej w banku a tak ... nie, za dużo zmartwienia jak dla mnie z tymi butleczkami no i strasznie by kusiło :)
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:30
hubcio napisał
Niestety dodatkowo ten towar jest bardzo podatny na zniszczenie. Nieopatrzne spożycie, zniszczenie naczynia lub niekorzystne warunki przechowywania. Złoto czy diamenty to ja rozumiem walniesz o ścianę i nie ma probemu. I tak bedą leżeć raczej w banku a tak ... nie, za dużo zmartwienia jak dla mnie z tymi butleczkami no i strasznie by kusiło :)
Wiadomo, ze jesli ktos sie zna, jest koneserem to opcja jest dla niego dobra, ale jesli chodzi tylko o zarobek to nie wiem czy sie oplaci i czy inwestor odpowiednio będzie tym zarządzał :D.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:03
mam kilka butelek bardzo dobrej jakościowo whisky nie uwazam to za inwestycję ale otwierać póki co też nie mam powodu więc może ją rzeczywiście przeznacze na takie coś.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:41
hubcio napisał
Niestety dodatkowo ten towar jest bardzo podatny na zniszczenie. Nieopatrzne spożycie, zniszczenie naczynia lub niekorzystne warunki przechowywania. Złoto czy diamenty to ja rozumiem walniesz o ścianę i nie ma probemu. I tak bedą leżeć raczej w banku a tak ... nie, za dużo zmartwienia jak dla mnie z tymi butleczkami no i strasznie by kusiło :)


Nieopatrzne spożycie?:D No takiej wersji nie brałam pod uwagę:D
Przecież gdybym ja miała takie butelki gdzieś to na pewno nie trzymałabym ich w barku tylko gdzieś w piwnicy albo schowane.
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2014 11:28
pomysł na pewno ciekawy, ale jak ktos nie jest kolekcjonerem to słaby bo nakupuje szajsu za 200 zł i bedzie myślał że na tym zarobi. to tak samo jak z monetami - to ze moneta jest stara nie znaczy że wartościowa. mam np monety z roku 1650 ale nie byly nie wiadomo jak drogie bo bylo ich na rynku duzo.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 9:20
Popularne jest ostatnio inwetsowanie we wszeliego rodzaju nawzijmy to "materiały" :). Na pewno to interesujący temat, ale czy da sie na tym zarobic?
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 17:04
jagoda myśle że jeśli sie znasz to na wszystkim da się zarobić - to tylko kwestia doświadczenia, szczęścia i intuicji :) znam osoby ktore zarabiaja grube miliony chocby na zakretkach plastikowych :)
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:25
Nessa napisał
jagoda myśle że jeśli sie znasz to na wszystkim da się zarobić - to tylko kwestia doświadczenia, szczęścia i intuicji :) znam osoby ktore zarabiaja grube miliony chocby na zakretkach plastikowych :)


Dokładnie szczęście i intuicja to dobry duet. Czasami ludzie mają beznadziejny pomysł na biznes a zbijają fortunę bo znaleźli niszę na rynku..Takim to tylko zazdrościć:D
Cytuj
Odpowiedź