• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sklep ze zdrową żywnością

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:32
Moja żona chce otworzyć sklep ze zdrową żywnością. Wiem, że ostatnio takie sklepy są bardzo popularne, ale zastanawiam się czy w takim średniozamożnym mieście do 100 000 tysięcy mieszkańców, a właściwie miasteczku ma szansę taki sklep na sukces?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:43
u nas niedawno wlasnie zamkneli taki sklep problem z nimi jest taki ze niby wszystko eko - certyfikaty jak palcem po wodzie pisane a ceny wysokie jak z kosmosu.. jesli nie ma bogatej klienteli to nie bedzie miec ruchu
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:24
jesli masz dobrze zrobiony biznes plan to powinnien wypalic interes, ale tak jak mowie musi byc dobrze zrobiona analiza swot, zbadany rynek i opinia klientów.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:41
to zalezy czy bedziesz jeszcze miec dobrych hurtownikow, czy bedziesz importerem itd - napsiz cos wiecej
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:16
Zawisza napisał
to zalezy czy bedziesz jeszcze miec dobrych hurtownikow, czy bedziesz importerem itd - napsiz cos wiecej


Żona ma w planach właśnie sprowadzać towar i szukać najlepiej rolników, którzy by jej dostarczali owoce i warzywa bez nawozu chociażby. Póki co to takie luźne jakieś przemyślenia bo zastanawiamy się czy to w ogóle wypali. Też się obawiam tego, że ceny mogą być dla niektórych za wysokie
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:08
W dużym mieście to na pewno byłby dobry biznes, to jest teraz bardzo modne. Czyli niezłą nisze znaleźliście, ludzie zapłacą duzo pieniędzy, żeby mieć wrażenie ze jedzą zdrowe jedzenie - wiem, bo sam tak mam :). Trzymam kciuki.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:54
dla mnie fajna sprawa bo sama jestem wege i w małym mieście trudno choćby o jarmuż :( dla mnie tragedia bo musze co jakis czas jezdzic 40 km do wiekszego miasta po takie zakupy
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:08
a to mutual rzeczywiscie nie fajnie a nie masz mozliwosci sobie sama posadzic jarmuzu? z tego co wiem nie jest jakiś bardzo wymagający w produkcji :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:17
oo to moze i w malym miescie to sie oplaci, skoro coraz wiecej ludzi chce kupowac taka zywnosc:) tez popieram, bardzo dobry pomysl
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:38
Radek napisał
W dużym mieście to na pewno byłby dobry biznes, to jest teraz bardzo modne. Czyli niezłą nisze znaleźliście, ludzie zapłacą duzo pieniędzy, żeby mieć wrażenie ze jedzą zdrowe jedzenie - wiem, bo sam tak mam :). Trzymam kciuki.


Jest to rzeczywiście modne bo sporo się pisze o zdrowym i ekologicznym jedzeniu. Ja mam jeszcze wątpliwości ale żona jest zdecydowana więc chyba będziemy powoli działać.
Cytuj
Odpowiedź