• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sklep ze zdrową żywnością

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:48
mutual napisał
dla mnie fajna sprawa bo sama jestem wege i w małym mieście trudno choćby o jarmuż :( dla mnie tragedia bo musze co jakis czas jezdzic 40 km do wiekszego miasta po takie zakupy


A próbowałaś robić zakupy przez internet? Jest tam dużo drożej? Moja koleżanka też jest właśnie wegetarianką i często kupuje przez internet. Niestety nie wiem przez jaki sklep.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:04
animka napisał
a to mutual rzeczywiscie nie fajnie a nie masz mozliwosci sobie sama posadzic jarmuzu? z tego co wiem nie jest jakiś bardzo wymagający w produkcji :)


Pewnie gdyby mogła to może by i posadziła może nie ma ogródka albo ręki do roślin? Mi wszystko usycha na parapecie, nawet kaktus także ja się nie biorę do upraw.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:09
Gość napisał
oo to moze i w malym miescie to sie oplaci, skoro coraz wiecej ludzi chce kupowac taka zywnosc:) tez popieram, bardzo dobry pomysl


Dokładnie w takich małych miastach ludzie mają daleko do takich sklepów czasami i po kilkadziesiąt kilometrów więc to może okazać się strzałem w dziesiątkę. Ja bym się na to pisała.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:48
Dzięki za odpowiedzi. Rzeczywiście jeżeli spojrzeć na to z punktu widzenia, że takich sklepów jest mało mamy szansę. Zastanawiam się tylko czy taka zdrowa żywność to nie trend chwilowy, może nawet moda?
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:19
mnie nie przekonuje ten biznes bo tai asortyment jest juz wszedzie i w marketach i w necie - a ceny wiadomo znacznie nizsze niz w takich małych sklepikach, kiedys chcialem w takim kupic chleb to babka mowi 8 zł za 30 dag przesada i to gruba !
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:57
bedlam napisał
mnie nie przekonuje ten biznes bo tai asortyment jest juz wszedzie i w marketach i w necie - a ceny wiadomo znacznie nizsze niz w takich małych sklepikach, kiedys chcialem w takim kupic chleb to babka mowi 8 zł za 30 dag przesada i to gruba !


Niby jest tego sporo, ale jak człowiek przystanie i zerknie w etykietę to okazuje się, że produkt ekologiczny nie jest w cale taki ekologiczny. Marketing, reklama i opakowanie to nie wszystko liczy się jakość. A jeżeli jeszcze jakość idzie w parze z dobrą ceną to wydaje mi się, że to przepis na sukces.
Cytuj
Odpowiedź