• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy warto zakładać kantor?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:15
Zastanawiam się czy w teraźniejszym kryzysie gospodarczym, który poniekąd nadal jest w Polsce, opłacalne będzie zakładanie kantoru walutowego?
Wiecie jakimi funduszami muszę obracać aby taki kantor móc założyć? Jakie wymogi muszę spełniać?
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:27
Był już gdzieś podobny temat i wyszło na to że nie jest to opłacalne bo jakiś tam kantor nie pamiętam niestety nazwy ma super kursy i nic go nie przebije. Nie wiem jak to się ma w praktyce ale wiem, że kantor na pewno trudno jest prowadzić
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:41
Trzeba miec licencję z tego co kojarzę, nie byc karanym i w ogóle. A czy to oplacalne, obawiam się że górę biorą kantory internetowe, chociaż faktycznie, czasem zdarza mi się szukać stacjonarnego, akurat na moje szczescie go wtedy w okolicy nie znajduje
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:31
Ja bym się nie podjęła takiej działalności. Jest to bardzo trudne no i chyba bym panikowała siedząc w środku i obracając takimi pieniędzmi. Swoją drogą co się robi żeby mieć licencję do pracy w kantorze?
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:10
Jak człowiek chociaż troche sie na tym zna to moim zdaniem to bardzo opłacalny interes choć troche niebezpieczny.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:37
Zdecydowanie to bardzo dobry pomysł na biznes. Jak tylko odpowiednio do tego podejdziesz to możasz wiele na tym zarobic.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 13:47
Kantory internetowe są teraz coraz bardziej popularne, dlatego uważam ze zakładanie stacjonarnego moze nie przynieść pożądanych zysków.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:03
Też mi się wydaje że ze stacjonarnym będzie ciężko, może lepiej zainwestować w internetowy? Będzie na pewno lepiej dostępny niż taki stacjonarny no i będziesz musiał jedynie przeznaczyć sporo środków na reklamę:)
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 11:15
mateudusz napisał
Zastanawiam się czy w teraźniejszym kryzysie gospodarczym, który poniekąd nadal jest w Polsce, opłacalne będzie zakładanie kantoru walutowego?
Wiecie jakimi funduszami muszę obracać aby taki kantor móc założyć? Jakie wymogi muszę spełniać?

Myślę,że trzeba zrobić sobie rozeznanie w swoim mieście, swoim terenie. To jak działają kantory. Jak sobie radzą, ile ich jest.
Sama nie zauwazyłam aby zamykali kantory w moim mieście tak więc nie jest widocznie tak źle...
A co sądzicie o pomyśle otwarcia kantoru oraz lombardu? Czyli dwa w jednym? Czy może to mieć szansę na powodzenie?
Razem z mężem właśnie nad tym myślimy.
Cytuj
Odpowiedź