• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto firmowe +faktury

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:46
Czy jest może taki rachunek firmowy, który posiadałby w swoim pakiecie opcję fakturowania wraz z bilansem miesięcznym? Chodzi mi o to aby bank automatycznie podliczał mi wszystkie wpływy, wydatki, podatek itd?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 21:22
Jeszcze czegoś takiego nie widziałam ale być może wszystko przed nami. Wiem że mbank ma takie zakładki które ci zliczają wszystkie wydatki pod odpowiednią nazwą ale nie ma możliwości fakturowania.
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 10:10
A jak miałoby to działać? Na pewno jeszcze nie ma takiego produktu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś swój pomysł opatentował i sprzedał ;)
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:02
szaman jakby coś takiego powstało byłabym pierwsza w kolejce :P niestety na koncie firmowym nie widać wszystkiego często, np faktury zaległe itd braki płatności korekty, nie wiem nawet jak mogłoby to funkcjonowac.
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:18
Chyba przy samych wpłatach trzeba by było uzupełniać te faktury, to jest chyba niemożliwe by tego typu program powstał, nie mogę sobie tego wyobrazić, system musiałby się wszystkiego sam domyślać
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:16
victoria38 napisał
Chyba przy samych wpłatach trzeba by było uzupełniać te faktury, to jest chyba niemożliwe by tego typu program powstał, nie mogę sobie tego wyobrazić, system musiałby się wszystkiego sam domyślać


No dokładnie fajnie gdyby coś takiego było ale raczej na dzień dzisiejszy czegoś takiego nikt nie wdrożył więc pozostaje samodzielne fakturowanie:)
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:10
Chyba za łatwo by nam było. Teraz niestety pozostaje już tylko fakturowanie reczne.
Cytuj
Odpowiedź