• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowy rachunek firmowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:31
Czy jest w ogóle możliwe, żeby jakikolwiek rachunek firmowy był darmowy? Przeglądam sobie oferty banków na rachunki firmowe i wszystkie są płatne. Żeby było mało to się płaci również za przelewy i inne rzeczy. Czy polecicie mi jakieś darmowe konto firmowe?
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:09
No jest sporo takich darmowych ale zawsze znajdzie się coś za co trzeba zapłacić. Do mnie ostatnio dzwonili z mbanku i oferowali konto właśnie firmowe i za nic nie płacę ale jeżeli nie zrobię zakupów na jakąś tam kwotę i nie zapłacę kartą to będę właśnie musiał płacić za kartę.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:33
mozesz mieć zwykły rachunek darmowy który będziesz traktował jako firmowy, ale np nie bedziesz mieć darmowych przelewów do skarbówki czy do zusu co masz w kontach firmowych :) no i nie iwem jak z poleceniem zapłaty :)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:55
karolsia napisał
mozesz mieć zwykły rachunek darmowy który będziesz traktował jako firmowy, ale np nie bedziesz mieć darmowych przelewów do skarbówki czy do zusu co masz w kontach firmowych :) no i nie iwem jak z poleceniem zapłaty :)


No tak to też jest myśl, z tym, że nie wiem czy z normalnego konta też te przelewy nie są darmowe? Da się to jakoś gdzieś sprawdzić? Ostatnio pytałem kolegi i on zdaje się ma też darmowe te przelewy z tym, że nie wiem jakie ma konto.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:59
nie z normlanych kont takie przelewy są normalnie płatne, stad ta różnica pomiędzy firmówkami a zwykłymi kontami.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:53
Wiele jest roznic, dlatego juz jak ma sie firme to lepiej zalozyc firmowe konto.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:28
Nie ma darmowych rachunków, zawsze sie znajda jakieś opłaty. Nie widziałem jeszcze oferty, która dawałaby całkiem za darmo dostęp do konta. Jak masz darmowe prowadzenie to płacisz za przelewy czy za inne usługi.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:21
nie do konca się zgodzę ze stachem bo mam jendo konto w mbanku i wystarczy zrobic przelew zdefiniowanym i nic za niego nie płacę a konto mam całkiem darmowe :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.10.2014 15:15
Maćkowski napisał
nie do konca się zgodzę ze stachem bo mam jendo konto w mbanku i wystarczy zrobic przelew zdefiniowanym i nic za niego nie płacę a konto mam całkiem darmowe :)
Ale pewnie jakbys chcial przeprowadzać jakies inne transakcje, albo np. monit dostaniesz to ze 30 zł zapłacisz, albo jakies transakcje z przewalutowaniem.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2014 12:40
na pewno miałbys jakies dodatkowe opłaty, nie wiem po co ludzie tak kombinują dla kilku groszy? jak nie macie kasy to po co zakładac firme ?
Cytuj
Odpowiedź