• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Darmowy rachunek firmowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 20:26
Konto to jednak usługa a uslugi są płatne w taki czy inny sposób, za pięknie by było gdyby banki działały charytatywnie, ale zajrzyj może tu na stronie będzie porównanie kont firmowych.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:56
BakŁażaN napisał
Konto to jednak usługa a uslugi są płatne w taki czy inny sposób, za pięknie by było gdyby banki działały charytatywnie, ale zajrzyj może tu na stronie będzie porównanie kont firmowych.


Niekoniecznie bo ja na przykład za nic nie płacę ani za konto a mam dwie karty, ani za przelew, ani za prowadzenie ani za wypłaty wszystkich bankomatów:)
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 7:31
michael napisał
Czy jest w ogóle możliwe, żeby jakikolwiek rachunek firmowy był darmowy? Przeglądam sobie oferty banków na rachunki firmowe i wszystkie są płatne. Żeby było mało to się płaci również za przelewy i inne rzeczy. Czy polecicie mi jakieś darmowe konto firmowe?

Widocznie bardzo słabo szukasz.
Aktualnie całkowicie darmowy rachunek oferuje bank pocztowy .Ozł za prowadzenie oraz 0 zł za przelewy do innych banków.
Ostatnio również musiałam sobie założyć konto firmowe w Idea Banku ( do jednej usługi była taka koniecznosć) i również nic się za to nie płaci.
Naprawdę macie płatne konta firmowe?
Cytuj
Odpowiedź