• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pozycjonowanie strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:02
Chciałabym wypozycjonować swój sklep internetowy, czym kierować się przy wyborze firmy, która mi to zrobi?
Jaką kwotą muszę dysponować żeby przeprowadzić takie podstawowe pozycjonowanie?
I czy to naprawdę daje jakieś efekty, w sensie widać większą sprzedaż?
Wypowiedź została zmieniona przez: bogusiazien 8.9.2014 14:03
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 17:54
no na pewno nie jest to mała kwota bo z 600zł trzeba mieć a wiadomo im więcej tym lepiej bo będzie więcej słów kluczowych i pozycjonowanie będzie miało więcej sensu. Trzeba też pamiętać że pozycjonowanie to ciągły proces więc trzeba wziąć to pod uwagę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.10.2014 11:21
teraz pozycjonowanie to podstwa, w zalewie informacji jelsi nie zlecisz tego specjalistom to prowadzenie strony moze nie miec sensu, jesli google nie bedzie jej wyrzucac wysoko to nikt jej nie ebdzie odwiedzal.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 12:27
Gość napisał
teraz pozycjonowanie to podstwa, w zalewie informacji jelsi nie zlecisz tego specjalistom to prowadzenie strony moze nie miec sensu, jesli google nie bedzie jej wyrzucac wysoko to nikt jej nie ebdzie odwiedzal.


No właśnie chce tego uniknąć dlatego pomyślałam o pozycjonowaniu. Niestety nie wiem gdzie szukać zaufanych firm, które by się tym profesjonalnie zajęły. Poleci mi ktoś?
Cytuj
rafek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:31
Witam serdecznie. Chciałbym Ci polecić firmę x Specjalizuje się ona głównie w pozycjonowaniu stron, dlatego myślę, że dobrze wypozycjonuje ona Twój sklep.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 13:34
Takich firm jest naprawdę wiele, więc jest w czym wybierać. Choć czasem chyba lepiej zdecydować się na reklamę, a nie na pozycjonowanie, szczególnie, jeśli nasz sklep nie jest zbyt unikatowy. Po prostu są firmy, które na pozycjonowanie wydają grube pieniądze i ciężko będzie je przebić, a ludzie na ogół klikają w pierwsze kilka wyników. Ty w jakiej branży działasz? Jeśli nie jest niszowa, to ciężko będzie się wbić do czołówki google.
Cytuj
agnieszka89

Niezarejestrowani

17.10.2015 11:55
Zawsze jest bardzo dobrym rozwiązaniem pozycjonowanie lokalne i ze swojego doświadczenia wiem że przynosi to zyski. Nie są to duże pieniądze a warto zaryzykować.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2015 16:34
Proszę napisać na PV jaka to strona, a wrzucę ją w platformę reklamową zupełnie za darmo.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
filippp

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2015 20:18
[quote author=agnieszka89]Zawsze jest bardzo dobrym rozwiązaniem pozycjonowanie lokalne i ze swojego doświadczenia wiem że przynosi to zyski.

A czym się różni to pozycjowanie lokalne od normalnego? Też mam stronę, którą chciałbym wypozycjonować, ale nie wiem w sumie, czy to opłacalny biznes.
Myślę, że zależy w jakiej branży, ale u mnie jest spora konkurencja, więc pewnie musiałbym na to poświęcić mnóstwo czasu i pieniędzy.
No i nie chciałbym się zdawać na kiepską firmą, bo jak pozycjonowanie jest źle robione, to strona znika z indeksu google.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 12:42
Pozycjonowanie ma sens przy sklepie internetowym? Wg mnie nie, przynajmniej nie na początku jeśli chcesz od razu zarabiać.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź