• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pozycjonowanie strony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 8:06
Artur Sarnecki napisał
Pozycjonowanie ma sens przy sklepie internetowym? Wg mnie nie, przynajmniej nie na początku jeśli chcesz od razu zarabiać.


A nie można jednocześnie zarabiać i pozycjonować?
Pozycjonowanie to dobra sprawa, ale jest kosztowne, bo trzeba zlecić to dobrej firmie, a nie kupować na promocjach.
Znajomy się tak nacią, kupił z jakimś kuponem zniżkowym, zapłacił kilkaset złotych, miał mieć wypozycjonowaną stronę, a nie było żadnych efektów po pół roku.
Powiedziałem mu, że niech cię cieszy, że mu strona nie spadła w google, bo słyszałem, że i tak bywa.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 10:18
Może i się opłaca ale nie widze dużego sensu, dla sklepu ważny jest efekt na już a ten da tylko płatna reklama ppc z adsense, fb, bannerów na seriwsach tematycznych, mailingów także kupowanych itp itd

dario napisał
Artur Sarnecki napisał
Pozycjonowanie ma sens przy sklepie internetowym? Wg mnie nie, przynajmniej nie na początku jeśli chcesz od razu zarabiać.


A nie można jednocześnie zarabiać i pozycjonować?
Pozycjonowanie to dobra sprawa, ale jest kosztowne, bo trzeba zlecić to dobrej firmie, a nie kupować na promocjach.
Znajomy się tak nacią, kupił z jakimś kuponem zniżkowym, zapłacił kilkaset złotych, miał mieć wypozycjonowaną stronę, a nie było żadnych efektów po pół roku.
Powiedziałem mu, że niech cię cieszy, że mu strona nie spadła w google, bo słyszałem, że i tak bywa.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 15:57
Mi się wydaje, że w sklepie najwięcej dają promocje.Chyba warto się nad tym zastanowić.
A ile powinno kosztować to pozycjonowanie, żeby mieć pewność, że jest robione dobrze i będzie skuteczne?
Ile powinno to też trwać?
Sam mam serwis, który chciałbym trochę rozpromować i zastanawiałem się nad pozycjonowaniem,, tylko nie wiem, czy to na pewno się opłaci.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 16:38
jeśli chcesz zlecić to zewnętrznej firmie to musisz określić frazy jakie cię intersują i miejsca na które mają Cie wypromować a koszty to od kilkudziesięciu zł miesięcznie do nawet kilku tysięcy, przecież to zależy od branży;)

BartStec napisał
Mi się wydaje, że w sklepie najwięcej dają promocje.Chyba warto się nad tym zastanowić.
A ile powinno kosztować to pozycjonowanie, żeby mieć pewność, że jest robione dobrze i będzie skuteczne?
Ile powinno to też trwać?
Sam mam serwis, który chciałbym trochę rozpromować i zastanawiałem się nad pozycjonowaniem,, tylko nie wiem, czy to na pewno się opłaci.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź