• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na rozpoczęcie działalności

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:53
Otwieram działalność i myślę o wzięciu kredytu .Słyszałem że w PKO można wsiąść pożyczkę na dowolny cel z mini ratką . Czy słyszeliście o tym kredycie,może orjętujecie się na jakich warunkach udzielają ten kredyt.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 9:25
O mini ratce pisaliśmy tutaj: http://www.comperia.pl/forum/kredyty/54-kredyt-a-pozyczka.html, jezeli chodzi o zasady na jakich mozna ja otrzymac, sa takie same jak warunki przy zwyklym kredycie gotowkowym, trzeba miec zdolnosc kredytową, nie ma koniecznosci zabezpieczania kredytu czy wskazywania poreczycieli. Otrzymac mozna do 23 tys. zł
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 23:32
No tak decydując się na kredyt liczymy ze sprawdzeniem naszej zdolności kredytowej ,każdy chce być pewien komu udziela pożyczki. Ale nie miałam pojęcia że nie musimy wskazywać poręczycieli ,bo to chyba najgorsze byłoby w moim przypadku ,przecież nie wszyscy muszą wiedzieć że akurat biorę kredyt ,chciałbym mieć jakaś prywatność .
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:21
Teraz każdy bank sprawdza zdolność kredytową. Trochę to utrudnia życie moim zdaniem, ale rozumiem, że nie udzielą kredytu byle komu. Biorąc kredyt z mini ratką naprawdę można otrzymać 23 tysiące? I to bez zabezpieczenia kredyty? A co jeśli kredytobiorca będzie miał problemy ze spłatą?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 10:27
zuzannaanna napisał
Teraz każdy bank sprawdza zdolność kredytową. Trochę to utrudnia życie moim zdaniem, ale rozumiem, że nie udzielą kredytu byle komu. Biorąc kredyt z mini ratką naprawdę można otrzymać 23 tysiące? I to bez zabezpieczenia kredyty? A co jeśli kredytobiorca będzie miał problemy ze spłatą?
Tak stanowią warunki podane w ofercie, jednak bank na pewno sprawdzi jaka jest możliwość spłaty kredytu przez Panią. Mówiąc o zabezpieczeniu chodziło o zabezpieczenia np. hipoteczne. Zdolność kredytowa z pewnością zostanie zbadana.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:44
jolka20 no dokładnie :p tym bardziej jesli masz takich rodziców ze by ci to od razu wypominali, albo mówili że bez sensu brać jakikolwiek kredyt, a człowiek po prostu czasami musi go wziąć bo taka jest sytuacja :( ja jak zakładałam DG nie musiałam bo nie potrzebowałam dużego wkładu wystarczyło 10 tysięcy na start żeby wyposażyć sie w biurze jako tako :)
Cytuj
be free like a child
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:32
Rozumiem... Dziękuję za odpowiedź. Przejdę się do tego banku i wypytam o tą ofertę. Może uda mi się zdobyć kredyt na rozwinięcie interesu. O zdolność kredytową raczej się nie martwię i cieszę się, że nie trzeba kredytu zabezpieczać hipoteką. Tego najbardziej się bałam.
Cytuj
Zuzulaw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 20:06
Na chwilę obecna zdolność kredytowa to podstawa. Bank musi mieć chociaż odrobinę pewności że dasz radę spłacać konkretne raty. Bo jak by tak dali kredyt każdemu to później mogliby szybko wypaść z rynku bo ludzie mogliby pobrać kredyty i nie spłacać ich.
Cytuj
bernars44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 20:37
Zdecydowanie sie z wami zgadzam, chociaż w niektórych bankach jest tak że oprócz zdolności kredytowej sprawdzają i wymagają jeszcze sporo innych papierków. Mój znajomy jak chciał sobie ostatnio wziąć kredyt, tylko nie pamiętam w jakim banku. To musiał takie zaświadczenia załatwiać. I takie papierki zanosić że w życiu nie pomyślałbym że coś takiego jest potrzebne.
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 21:04
No tak zdolność kredytowa to bardzo ważna rzecz a jak chcesz jeszcze wziąć to na otworzenie własnej działalności to dobrze by było jakbyś miał jeszcze jakąś własną gotówkę. Banki lepiej patrz na osoby które są w jakimś stopniu przygotowane na otwarcie działalności a nie bazują tylko na kredycie z banku.
Cytuj
Odpowiedź