• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do księgowości

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:29
z tego co kojarze to ifaktury24 maja taką opcje albo firmatec - z tego korzystałam ale badziewny program jak dla mnie i drogi.
Cytuj
be free like a child
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:08
Ja słyszałam że Infakt ma świetny program do księgowości. Symfonia też nie jest zła chociaż trochę kosztuje. Znasz się na księgowości? nie lepiej byłoby ci zatrudnić księgową?
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:24
Symfonia jest dobra ale dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Do tych mniejszych poszukałabym innego programu. Wpisz sobie w google "program do księgowości" i na pewno coś ci wyskoczy.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:28
abzibzi napisał
Symfonia jest dobra ale dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Do tych mniejszych poszukałabym innego programu. Wpisz sobie w google "program do księgowości" i na pewno coś ci wyskoczy.


No wyskoczyć to na pewno coś wyskoczy pytanie tylko czy to będzie aby dobre, no bo program programowi nierówny. A właśnie o to chodzi, żeby nie tracić czasu na szukanie i błązenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.11.2014 11:00
u nas na fakturowanie i magazyn działa bizin, więc może popatrzcie czy taki wam nie przypasuje ;)
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:16
a ten bizin to jakis onlinowy czy stacjonarny jak symfonia? no i ile takie coś kosztuje bo to w sumie jest najwazniejsze :)
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:42
zakupiłam ostanio infakt i powiem wam że nie jest źle 100 zł za rok, fajna i szybko obsługa kiedyś miałam firmatech ale to był badziew ktory tylko mulił komputer niestety. zdecydowanie polecam takie programy w chmurze :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 10:43
do animka: BizIn działa online. Jest wersja calkowicie bezplatna, jest też wersja platna. Odsyłam do ich strony: http://www.bizin.pl/ tam znajdziesz więcej informacji
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 8:00
Ja słyszałam, że Symfonia jest jednym z najlepszych programów do prowadzenia rachunkowości ale trochę kosztuje. Podobno Infakt też ma dobry program ale nie musiałabyś to sprawdzić bo nie jestem pewna. Ja korzystam z pomocy księgowej bo sama w życiu nie dałabym rady z programem do księgowości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.2.2015 12:26
Zawisza napisał
szukam czegoś co ma obsługe biura rachunkowego i chociaz jeden magazyn z tego co widziałem infakt tego nie ma a ja prowadze sklep internetowy i potrzebuje magazynu - znacie jakis program ?


Jeżeli nie chcesz wydać dużo kasy, to postaw na darmowy program magazynowy. Tutaj masz możliwość testowania zupełnie za darmo https://wfirma.pl/ a program jest bodajże teraz najlepszy na rynku. Nie sprawdzałem ostatnio zestawień, ale słyszałem, że zmiótł konkurencję. Ja korzystam u nich z księgowości online i złego słowa nie można powiedzieć.
Cytuj
Odpowiedź