• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najskuteczniejsza reklama

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 15:09
i generalnei nie każdą branżę da się rozreklamować w sieci, nawet taką istniejącą w sieci. Nie każda reklama się utrzyma. Można pomyśleć np o ulotkach. Teraz idą święta, to ulotki to dobre rozwiązanie. Kiedyś mi ulotki rozdawała firma ulotex i wyniki były całlkiem sensowne ;)
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:22
a co myślicie o marketingu sensorycznym czyli takim który będzie działał na zmysły np zapach fornetti w obi zawsze ci slinka cieknie prawda? tak samo w sklepach odziezowych zapachy i muzyka fajnie oddziałowuja :)
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 14:58
To są na prawdę dobre chwyty. Moim zdaniem najlepsza w tym jest sephora, wystarczy przejść koło sklepu i już wiadomo co tam jest ;) Ale supermarkety tez z tego korzystają, podobno np.zapach pieczywa w ten sposób jest rozpylany.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:52
kacper napisał
To są na prawdę dobre chwyty. Moim zdaniem najlepsza w tym jest sephora, wystarczy przejść koło sklepu i już wiadomo co tam jest ;) Ale supermarkety tez z tego korzystają, podobno np.zapach pieczywa w ten sposób jest rozpylany.


No w sephorze to akurat da się zemdleć z nadmiaru. Wiem, że u nas korzysta z takiego marketingu na pewno glitter i kwiaciarnia tylko nie pamiętam nazwy. Jak się przechodzi to bardzo fajnie pachnie:)
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 8:07
To chyba bardzo wiele zależy od tego w jakiej branży działa dana firma i oczywiście od tego, jakich klientów chce się przyciągnąć. A słyszeliście o tym sklepie w Warszawie z ubraniami dla młodzieży, który się reklamował poprzez napisy na budynkach? Moim zdaniem tego nawet grafitti nie można nazwać, tylko po prostu zwykłymi napisami. Co o tym sądzicie? Bo da mnie to zwykły wandalizm był. Ale ponoć się tłumaczyli, że to ich fani to zrobili sami z siebie, ale mi się wydaje, że raczej nie.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 8:25
Wandalizm? jesli maja pozwolenie, a na pewno maja to w czym problem. Taka forma widac trafia do młodzieży.
Cytuj
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2016 20:06
Tak ogólnie mówiąc najlepsza forma reklamy teraz to udział w targach branżowych. Nie dość, że można pozyskać wiele kontaktów biznesowych to do tego jeszcze przychodzi tam bardzo dużo potencjalnych klientów :) Najbliższa impreza tego typu warta uwagi to na pewno targi Maintenance czy międzynarodowe targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji już w październiku w krakowskim EXPO :)
Cytuj
Tomek

Niezarejestrowani

27.2.2018 8:42
Najskuteczniejsze reklamy są wtedy, gdy uda się wybić na tle konkurencji. Ja długo kombinowałem jak to zrobić i postawiłem na marketing smsowy, który w mojej branży zdał egzamin. Koszty takiego narzędzia nie są duże, mogę budować swoją bazę kontaktów klientów i dostosowywać formularz zapisu do newslettera do swoich potrzeb, takie spersonalizowane działania przynoszą korzyści
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź