• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt ze wsparciem unijnym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 20:58
Słyszałam, że jest coś takiego jak kredyt dla firm ze wsparciem unijnym. Gdzie można dowiedzieć się więcej na temat takich kredytów? Czy są one w ofercie banków czy to produkty pozabankowe?
Cytuj
różowiutka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 22:18
Czytalam o tym kiedyś, to są to kredyty oferowane przez banki ale nie jestem pewna czy we wszystkich województwach, jak szukałam informacji to bylo niewiele województw które dawaly taka możliwość. Poza kredytami ze wsparciem unijnym są chyba też takie ze wsparciem rządowym.
Cytuj
iktor7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:05
też widziałem taką ofertę gdzieś, ale na czym to właściwie polega? Unia spłaca za Ciebie część zobowiązania czy jak? Bo to nie jest takie złe, tym bardziej że te oferty są dostępne i na rozwój istniejącej i na nową firmę
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 14:19
Taka ocje ma np. Idea bank, ale dostepna jest tylko na Dolnym Śląsku. I to chyba juz nie, bo oferta byla do 2013.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:51
to jak najbardziej kredyty bankowe :) ale najlepiej wejdz sobie na parp.gov.pl i tam znajdziesz informacje co i jak bo to zalezy od województwa :)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:19
u nas w firmie braliśmy dotacje unijną w Czechach bo okazało sie że bardziej opłaca się tam i łatwiej jest znacznie dostac niż w Polsce i kwoty są większe. Jedynym utrudnieniem było to, że trzeba znać język no i prawo troszkę się różni od polskiego.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 11:38
no w ogóle podobno bardziej sie opłaca mieć firme w czechach albo uk bo są zupełnie inne warunki jesli chodzi o zusy i emerytury :) no i ich prawo jest bardziej przyjazne człowiekowi, niz to co mamy tutaj.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.10.2014 14:56
Fantomka napisał
to jak najbardziej kredyty bankowe :) ale najlepiej wejdz sobie na parp.gov.pl i tam znajdziesz informacje co i jak bo to zalezy od województwa :)
No na tym parp.gov jest sporo dobrych informacji. Jeżeli ktos liczy na dofinansowanie to warto sie zainteresować.
Cytuj
Odpowiedź