• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie i jak szukać sponsorów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 13:10
Pisałam już poprzedni wątek, ale chciałam zapytać jeszcze o to, czy Wy w swoich firmach również szukacie sponsorów? Jak ich reklamujecie? No i jak wyszukujecie?
Wypowiedź została zmieniona przez: baskamy 27.8.2014 13:14
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.8.2014 13:35
Sponsor dla firmy, są tacy mecenasi, którzy wspierają młodych przedsiębiorców. O to Ci chodzi?
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 14:15
Chyba jej o takich chodzi. Ja słyszałam o czymś takim, ale nic więcej nie wiem, a chętnie bym się dowiedziała. Zamierzam też otworzyć swoją DG więc taka wiedza będzie mi niezbędna:)
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 9:59
Porozsyłaj po firmach maile i moze ktos sie odezwie, a jak nie to moze pofatyguj sie bezposrednio.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 9:59
Porozsyłaj po firmach maile i moze ktos sie odezwie, a jak nie to moze pofatyguj sie bezposrednio.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:38
Tak też planuje robić, ale zastanawiam się jeszcze czy jest jakieś gotowe pismo, którym mogłabym się posiłkować pisząc swój, czy zostawiać jakieś wizytówki czy co?
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 23:36
Jak dasz w sieci ogłoszenie SZUKAM SPONSORA nna pewno dużo ludzi zwróci na to uwagę :D ale bez żartów, możesz rozsyłac maile, na wstępie opisz tematykę bloga, link, dalej zaproponuj współpreacę i na czym miałaby ona polegać.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:55
Mulan napisał
Jak dasz w sieci ogłoszenie SZUKAM SPONSORA nna pewno dużo ludzi zwróci na to uwagę :D ale bez żartów, możesz rozsyłac maile, na wstępie opisz tematykę bloga, link, dalej zaproponuj współpreacę i na czym miałaby ona polegać.


No to na pewno, ale zapewne nie o to chodziło:D
Sponsorów zawsze warto szukać ale jeżeli nie sponsorów to ja bym się bardziej skupiła na pozyskaniu partnerów do współpracy obustronnej, wtedy to ma lepsze efekty niż typowy sponsoring.
Cytuj
Odpowiedź