• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wymiana pieniędzy w banku i w kantorze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:56
Wydaje mi się, że bardziej opłacalna będzie wymiana w kantorze internetowym niż w zwykłym. Z tego co widzę to chociażby cinkciarz ma dosyć fajne kursy więc z pewnością Warto tam spróbować wymieniać.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:27
Jeżeli to spora liczba pieniędzy to lepiej na pewno wymieniać w kantorze internetowym, będzie można trochę zaoszczędzić bo są czasami dużo bardziej atrakcyjne oferty od tych które ma się zazwyczaj proponowane w banku.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 13:48
Jeśli często wymieniają Państwo waluty, warto zastanowić sie nad nową oferta Citi Handlowego, ponieważ od wczoraj klienci Citi Handlowego moga skorzystać z nowej oferty walut. Oferta jest konkurencyjna do ofert innych banków, a nawet kantorów. Zapraszam do artykułu
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 8:42
Tomasz Słupczynski napisał
Jeśli często wymieniają Państwo waluty, warto zastanowić sie nad nową oferta Citi Handlowego, ponieważ od wczoraj klienci Citi Handlowego moga skorzystać z nowej oferty walut. Oferta jest konkurencyjna do ofert innych banków, a nawet kantorów. Zapraszam do artykułu
Problem z Citi jest jak zwykle taki sam, ze to bank dla zamożniejszych, i nawet jak jest jakiś fajny produkt to skorzystają klienci Citigold i Ctigold Select.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:47
Zdecydowanie lepiej jest wymienić pieniadze w kantorze. W bankach całkowicie sie to nie opłaca. A w kantorze jak dogadasz sie z właścicielem to mozesz mieć lepsza kwote
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:57
a nie lepiej ci w kantorze internetowyn - jesli ciagle masz taki problem to zaloz sobie konto walutowe i tam ogarniaj wymiany
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 14:49
Wymieniaj w Amronet. W kantorze internetowym jest to bardziej opłacalne. A kantor, o którym mówię, to lider w branży, więc warto mu zaufać.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2014 7:25
Z tego co widziałam to w comperii jest wiele porównać banków, kursów jakie mają tak więc warto jest sobie zobaczyć.
Sama czasami korzystam z banku czasami z kantoru.
Może warto byłoby zastanowić się nad założeniem konta walutowego ? Szczególnie jeśli wyjeżdżacie za granicę?
Na pewno jest to bezpieczne rozwiązanie ponieważ macie stały dostęp do pieniędzy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.1.2015 0:14
Mam konto walutowe i wymieniam tutaj: www.amronet.pl . Super sprawa jak dnia mnie, tanio, wygodnie.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 11:01
Z tego co widziałem to kantory mają naprawdę różne kursy tak samo zresztą jak banki.
O ile w przypadku mniejszych pieniędzy nie jest to takie znaczące to w przypadku większej waluty lepiej będzie wymienić pieniądze tam gdzie mają najlepszy kurs.
Kantory internetowe trzymają się na rynku z uwagi na to,że zwykle mają o wiele lepszy kurs niż kantory tradycyjne. To właśnie jest ich plus.
Cytuj
Odpowiedź