• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kosmetyki domowej roboty

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 13:24
Moja siostra chce założyć mały internetowy sklepik z kosmetykami naturalnymi - zrobionymi przez nią samą. niestety nie orientujemy się jak wygląda kwestia dopuszczania takiego typu produktów do sprzedaży, bo pewnie muszą być one poddane jakimś badaniom. Czy ktoś z Was może nas nakierować jak rozkręcic biznes tego typu? Czy sami kupilibyście kosmetyki zrobione przez kogoś osobiście?
Cytuj
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:58
Osobiście bym sie nie zdecydował na zakup takich kosmetyków, musiałbym być w 100 % pewny że wszystko jest z nimi ok. Bo chyba takimi niepewnymi produktami nikt nie chciałby sie smarować
Cytuj
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:30
musiały byście przeprowadzić stosowne testy i pokazać ludziom że te kosmetyki sa bezpieczne. W innym razie nie będziecie miec nawet klientów.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:31
Najlepiej zapytać kogoś kto już takie kosmetyki robi i sprzedaje. W internecie jest mnóstwo firm, które robią i sprzedają takie kosmetyki pytanie tylko co Twoja siostra miałaby innowacyjnego żeby przebić istniejące już sklepy.
Cytuj
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:56
też bym się bała kupić takie kosmetyki po Waszych opiniach. nie czytając ich pewnie nie przyszłoby mi do głowy że coś mogłoby być nie ok. ale w sumie jak mają to być kosmetyki naturalne, bez chemii, a choć trochę znacie się na kosmetologii to czemu nie. takie eko produkty są teraz trendy.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:10
to nie jest dobry pomysł na biznes. ja na przykład czasem nie mam zaufania do dużych firm, a co dopiero do czegoś co nie wiem jak zostało wytworzone. bałabym się nawet korzystać z kosmetyków zrobionych przeze mnie ze sprawdzonego przez kogoś przepisu a co dopiero od obcych.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2014 12:53
aczkolwiek takie interesy jak mydła ręcznie robione itd maja dość dobre wzięcie wiec to zalezy co twoja siostra chciałaby produkować :)powiedz coś więcej
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:39
moja koleżanka robi takie rzeczy jak kremy, mydelka i perfumowane wody i sprzedaje to przez fejsa. na początku rozdala kilka za darmo znajomym i poprosila o opinie na stronie później z czasem zyskała też innych klientów. wiadomo że trzeba mieś tam jakąś chemiczną wiedzę szczególnie jeśli chodzi o wszelkie reakcje chemiczne no i pisać skład, nigdy nie wiadomo kto może być na co uczulony
Cytuj
KEL-czanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 19:41
No a potem odpowiadaj za uczulenia i inne takie jeśli jakaś szkoda na zdrowiu z tego wyjdzie. odszkodowanie nie do spłacenia, ja bym się nie odważyła za takiew cos brac.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:35
KEL-czanka napisał
No a potem odpowiadaj za uczulenia i inne takie jeśli jakaś szkoda na zdrowiu z tego wyjdzie. odszkodowanie nie do spłacenia, ja bym się nie odważyła za takiew cos brac.

No właśnie to taka śliska sprawa trochę..
No bo tak pomysł fajny i rzeczywiście klienci mogą się znaleźć ale teraz czy twoja siostra ma jakiekolwiek pojęcie o składach itp? Czy robi to po prostu z zamiłowania? Bo otworzenia takiego sklepiku to nie tylko fakt, że potrafi robić kosmetyki ale także prowadzenie całej firmy, księgowości, kontakt z klientem itp.
Cytuj
Odpowiedź