• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co sądzicie od e-debet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:24
Nigdy nie słyszałam o tej firmie, więc nie mogę za bardzo się wypowiedzieć. Co do prawników nie wywiązujących się ze swoich obowiązków to szczerze mówiąc jestem w szoku. Ja od lat mam swoją panią adwokat, która już nie raz mi pomogła i nigdy nie miałam z nią problemów. Zawsze wszystkie pisma wysyłała na czas.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:25
To firma windykacyjna? Ja myślałem, że jakaś oferta bankowa:) Trzeba przyznać, że nazwę mają naprawdę oryginalną... Poszukaj opinii o nich w internecie i zadzwoń wypytać o ofertę. Jak ci się spodoba to skorzystaj z ich usług. Czy są skuteczni będziesz wiedziała jak odzyskasz kasę.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:48
i co udało sie odzyskac kase czy nie ? jak chcesz to jest jeszcze taka stronka dodaj oszusta tam mozna zamieścić ostrzeżenie przed takimi firmami
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 7:16
dobra ta strona dodaj oszusta, mnie kiedyś jakas baba oszukała na gumtree - zapłaciłem jej za towar a ona go nigdy nie wysłała, fakt mój błąd że dałem sie nabrać ale kurde nikomu już nie można ufać w tym świecie :(
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:19
Ja na Twoim miejscu zgłosiłabym się do Intrium. Będą tak długo gnębić Twojego dłużnika aż nie zapłaci. Miałam już z nimi styczność i wiem jakie mają metody. Wykończą psychicznie każdego ale kasę odzyskają.
Cytuj
Odpowiedź