• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zwrot Vat-u a kontrola

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:26
Witam,
chciałam się zapytać, czy jeśli bedę wnioskować o zwrot nadpłaconego VAT-u to przyjdzie do mnie kontrola z Urzędu Skarbowego? Zwrotu bede miała około 16000. Nie wiem do jakich kwot zjawia się kontrola na firmie.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:04
z tego co kiedyś słyszałem to kontrole z Urzędu Skarbowego pojawiają sie nawet jak ktoś ma 6000 zwrotu a co dopiero czy takiej kwocie jak Ty piszesz, to mozesz byś spokojnie przygotowany na kontrole.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:21
No jakby to było takie proste. Fiskus nie uprzedza o kontroli a in większa kwota tym możesz być pewniejsza, że kontrola do Ciebie przyjdzie. Chyba nie ma określonego progu kwoty zwrotu bo są takie urzędy, że nie kontrolują poniżej 20000 a są też takie, które kontrolują każdy już powyżej 10000...
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:23
Wydaje mi się, że możesz spodziewać się wizyty kogoś ze Skarbówki. Zwrot masz naprawdę duży i nie sądzę by przeszli obok tego obojętnie. Moją ciotkę sprawdzali gdy przekroczyła 5000 a ty masz aż 16000 zwrotu. A obawiasz się tej wizyty czy coś, że się pytasz?
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:21
u nas w firmie w ktorej pracowalam raz byla kontrola pnaowie siedzieli prawie 8 godzin i tylkoo mruczeli pod nosem hehe przez to ze ksiegowa czegos tam nie zrobila koles miał do zapłacenia 15 tys. zlotych niezle sie wtedy wkurzyl hehe
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:40
ja na szczście nie miałam jeszcze spotkania z panami z Urzędu skarbowego, ale skoro Ty masz aż taki duży zwrot to sie pewnie zainteresują Tobą.
Cytuj
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:57
No niestety taka suma i Ty sadzisz że nikt nie zauważy że dostałeś aż tyle pieniedzy? Bedą chcieli sprawdzić dlaczego musza dac Ci aż tyle pieniędzy
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:41
O jaka masz ładną sumkę jako zwrot z podatku. Tylko to raczej oczywiste że przy takich kwotach bedziesz mieć kontrole. Nasze Państwo nie chce oddawać takich kwot.
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 8:35
biedronkaK napisał
O jaka masz ładną sumkę jako zwrot z podatku. Tylko to raczej oczywiste że przy takich kwotach bedziesz mieć kontrole. Nasze Państwo nie chce oddawać takich kwot.
nie zawsze, właśnie słyszałam, że zależy od aglomeracji. W mniejszych miastach oczywiście że skontrolują, ale w tych większych i bogatszych do kontroli jest to za niska suma.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:27
Nawet jeżeli rzeczywiście wyślą do Ciebie kontrolę muszą Cię o tym fakcie uprzedzić zdaje się na 7 dni przed planowaną kontrolą, więc jeżeli się stresujesz dasz radę psychicznie się przygotować.
Cytuj
Odpowiedź