• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Finansowanie od reki BOŚ Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 10:42
Czy słyszeli Państwo o najnowszej ofert BOŚ Banku dla firm? Zwróciła moja uwage ze względu na jej różnorodność. Może i Państwu się spodoba. artykuł tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 13:26
Oferta jak każda inna. To tak ładnie wygląda a jak sie zechce wziąć kredyt to i tak koszty będą kolosalne.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 15:00
Rzeczywiście oferta wygląda na bardzo atrakcyjną ale obawiam się, że jak przyjdzie co do czego i zerkniemy na szczegóły to już tak ładnie wyglądać nie będzie.
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:09
Osobiscie jakoś nie miałem styczności z tym bankiem. Nie wiem czemu ale od zawsze miałem wrażenie że on jest taki zacofany i nic nowego u nich nie znajdę. Chociaż ta oferta fajna.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:07
Zauważyłam, że sporo banków teraz stara się wspierać firmy, ja się tylko zastanawiam jak te wszystkie ich oferty wyglądają gdy zerknie się na szczegóły z bliska. Czy nadal są atrakcyjne?
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:18
wow, zaskoczyło mnie już na wstępie. Ale fakt faktem, że to może być taki chwyt na klientów a jak przyjdzie co do czego to będzie ciężko spłacać i odsetki będą rosły niemiłosiernie od tak dużych kwot..
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:42
Gość napisał
Oferta jak każda inna. To tak ładnie wygląda a jak sie zechce wziąć kredyt to i tak koszty będą kolosalne.
wiadomo ze jakieś koszty być muszą a ostatnio dużo czytalam ze w przypadku firm są one większe niż dla osób prywatnych. ale nikt nie da nam nic za darmo, a już na pewno nie wielkie kwoty. Jakoś zarobić trzeba a to właśnie jest sposób banków na zarabianie.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:10
mnie osobiście boś bank nie odpowiada, archaiczne zabezpieczenia i niezbyt dobra obsługa klienta. zdecydowanie nie dla firm.
Cytuj
Drwal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 18:46
Nie znam tego banku z doświadczenia i raczej bym z oferty nie skorzystał, bo wydaje mi się że nawet jeśli na pierwszy rzut oka jest atrakcyjna, to koniec końców służy tylko przyciągnięciu wagi klientów a w praktyce nie będzie tak kolorowo.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 18:08
Teraz każdy bank ma jakąś ofertę dla firm i zauważyłam, że nawet niektóre banki mają je naprawdę atrakcyjne. Z tą, którą Pan podsunął też chętnie się zapoznam, zawsze lepiej znać większość a najlepiej wszystkie:)
Cytuj
Odpowiedź