• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dotacje na e-biznes

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 23:50
Właśnie takie dofinansowania wcale nie są nagłaśniane .Za nim człowiek się obejrzy to już po wszystkim .A może masz jakiegoś znajomego co korzystał z takiego dofinansowania ,może podpowie Ci gdzie się starał czy są jakieś określone terminy .Czasami warto jak ktoś coś podpowie bo lepiej się na tym wychodzi .
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 0:06
tego typu dotacji szukaj na stronach gdzie sa listy dofinansowań do poszczególnych działalności z unii europejskiej. Jak się nie mylę to są stworzone takie strony gdzie tylko wybierasz o jakie konkretnie dofinansowanie Ci chodzi i od razu pojawiają Ci się potrzebne informacje. Trzeba tylko dobrze poszukać.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 13:30
wydaje mi się, że nie będzie większego problemu ze znalezieniem dofinansowania na taką działalność. Wspierane są wszelkiego rodzaju platformy elearningowe i inne zdalne instytucje. Żyjemy w erze cyfryzacji, gdzie wszelki e-biznes jest na topie i może być bardzo dochodowy. Począwszy od właśnie internetowych kursów bądź nawet studiów, po porady prawne, zakupy, e-sądy... Niedługo nie będziemy wychodzić z domu bez jakiegokolwiek połączenia z e-światem. O ile w ogóle będziemy z domu wychodzić.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 14:52
Trzeba dobrze szukać i jeszcze wiedzieć gdzie szukać. Wiem, że są specjalne agencje, które się tym zajmują i które możesz wynająć aby pozałatwiały za Ciebie wszystkie formalności związane z otrzymaniem dotacji.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:52
Zuzulaw napisał
Dlaczego mówisz że oferty z dotacjami trudno znaleźć? Bo mnie się wydaje że wystarczy tylko dobrze poszukać. Wiadomo ze musisz poświecić na to sporo czasu poprzeglądać wiele ofert i stron internetowych ale z czasem na pewno byś coś znalazła. A co do tej reklamy to chyba możesz jakaś cześć na to przeznaczyć.


Właśnie jest naprawdę trudno znaleźć ja nigdy nie wiem gdzie szukać, albo która oferta jest aktualna. Zauważyłam też że te oferty są pisane takim językiem że normalny człowiek nic nie rozumie.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 12:37
Tomasz Słupczynski napisał
Jest kilka możliwości zdobycia środków. Trzeba cierpliwie szukać oferty, która mogłaby nas zadowolić- wnioskować i czekać. Obecnie eksperci oceniają, że możliwości, z których można było skorzystać w poprzednich latach jest już praktycznie niedostępnych, natomiast te, które będą obowiązywać w okresie programowania 2014-2020 jeszcze się nie rozpoczęły.
Proponujemy regularnie odwiedzać stronę programów operacyjnych PARP (Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości), tam co jakiś czas pojawiają się nowe inicjatywy.
O środki można starać się też w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wiele jest także konkursów organizowanych przez podmioty prywatne lub współfinansowanych ze środków publicznych, tam również można zdobyć środki na rozwój przedsiębiorstwa.


O to dobrze wiedzieć. Ja też będę chciała się starać o taką dotację to już wiem gdzie szukać informacji na ten temat. Czy taka dotacja jest do zwrócenia są jakieś specjalne warunki, które trzeba spełnić?
Cytuj
Odpowiedź