• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie starać sie o dotacje?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kindii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:48
Witam,
całkiem poważnie zastanawiam sie nad otwarciem firmy, która bedzie projektowała strony www, jakieś grafiki internetowe i tym podobne. Niestety nie mam na tyle gotówki by otworzyć działalność. Potrzebuje namiary na konkretne miejsca gdzie mogę starać sie o dotacje na taką działalność?
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:16
Chyba pierwsze co przychodzi mi na myśl to dotacje w Urzędzie Pracy.O ile jesteś teraz bezrobotna. Wtedy możesz sie też starać o jakieś 20 000 a według mnie to sporo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 15:03
Albo urzad pracy, albo wszelkie biura, które sie tym profesjonalnie, nieodpłatnie zajmują. Wstukaj w wyszukiwarkę, wyskoczy Ci ich wiele. Znajdź najbliższą Twojemu miejscu zamieszkania.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:43
Gość napisał
Albo urzad pracy, albo wszelkie biura, które sie tym profesjonalnie, nieodpłatnie zajmują. Wstukaj w wyszukiwarkę, wyskoczy Ci ich wiele. Znajdź najbliższą Twojemu miejscu zamieszkania.
są biura, które zajmują się tym NIEODPŁATNIE? szok, nie słyszałam takich rzeczy, ale dobrze wiedzieć... ja bym poszła w pierwszej kolejności własnych sił i spróbowała w urzędzie pracy samodzielnie
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:28
Ja nawet nie miałem pojecia ze takie biura są. Myślałem że o dotacje to mozna starać sie tylko w Urzędzie Pracy albo poszukać na internecie jakiś unijnych dotacji. Ale to poszukiwania na własna ręke.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 13:24
Jasne, ze sa. Podobno nieźle funkcjonują i informują. Jak widac za malo sa reklamowane, u mnie w budynku urzędu pracy np. jest takie biuro. Ci ludzie są tam szkoleni i maja na bieżąco informacje. Najpewniejsze źródło.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 15:01
Ja proponuję udać się do urzędu pracy tam jest co jakiś czas taka akcja, w której można złożyć swój projekt uczestniczy się w różnych szkoleniach, a później można dostać dotację jak oczywiście się uda.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 15:08
Te szkolenia są zwykle dla bezrobotnych, to jest fatalne, bo jak człowiek jest gdzieś zatrudniony to juz pomoc mu nie przysługuje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.8.2014 11:49
Nooo wlasnie, bol w tym ze jak czlowiek pyta o jakies szkolenia to one zawsze są: albo dla 50plus, albo dla bezrobotnych. Glupota do kwadratu.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 15:13
Skoro chcesz starać się o dotacje to raczej musisz założyć działalność prawda? ja ostatnio trafiłam na stronę wspieram.to można tam wrzucać swoje projekty i zareklamować je w mediach a ludzie wpłacają kasę na ich realizację. Widziałam, że wielu ludzi już w ten sposób zrealizowało swoje cele. Może ty też spróbuj skoro nie masz kasy?
Cytuj
Odpowiedź