• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Własny sklep - kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Polarnia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 19:20
Witam,
chciałabym otworzyć sklep z rzeczami dla dzieci, były by to zabawki ewentualnie jakieś ubranka. Bedę starała sie o dotacje z urzedu Pracy ale to jednak troche mało i zastanawiam się nad kredytem na rozpoczęcie działalności. Gdzie opłaca sie go brać? Jakie warunki trzeba spełnić?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:52
teraz wiele banków ma właśnie oferty kredytowe dotyczące otwierania własnej działalności. Nie wiem na jakich warunkach chciałabyś wziać ten kredyt ale powinnaś upatrzyć sobie jakieś 3 konkretne banki i tam popytać o oferty.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 15:25
ewentualnie skorzystaj z ofert hurtowni i kredytów kupieckich, to też jest bardzo dobre rozwiązanie dla firm. a jeśli chodzi o kredyty na rozpoczęcie działalności, to jakoś tak wydają mi się one trochę podejrzane, no bo jaką te banki mają pewność, zabezpieczenie?
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:07
Moim zdaniem powinnaś, poszukać sobie jakiegoś zestawienia banków które mają oferty dla osób chcących otworzyć nową działalność, posprawdzać bliżej ich oferty i wybrac , tą która bedzie dla Ciebie najkorzystniejsza.
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 22:38
Kredyt kupiecki jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie masz pieniedzy na towar. Ale jeśli potrzebujesz gotówki na remont lokalu czy inne rzeczy to już musisz uważnie rozejrzeć sie po ofertach banków.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 15:03
Najpierw otrzymaj tą dotację, a później staraj się o kredyt. Wiem, ze trudno jest taką dostać więc musisz się naprawdę postarać. Poza tym chcesz od razu brać kredyt? Nie lepiej wystartować i zobaczyć jak Ci pójdzie?
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 14:43
Może zobacz w PKO albo w SKOKU? Tam zazwyczaj mają ciekawe oferty. A dużo potrzebujesz pieniędzy na tą działalność? Myślę, że opłaca się wziąć kredyt, wszystko zależy od tego ile dostaniesz z UP. Z tego co wiem w Urzędzie Pracy dotacje są całkiem spore. Może postaraj się też o pieniądze z Unii?
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:23
a bedzie to tez esklep? bo wtedy moglabys starac sie o dotacje na innowacje z UE. dosc duzo osob ostatnimi czasy pobrało takie dotacje i duzo pojawilo sie takich internetowych projektow ktore przetrwały :)
Cytuj
forgetmenot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 20:32
dotacje z UE nie są przeznaczone wyłącznie na innowacyjne pomysły internetowe, ale na takie oczywiście latwiej jest je otrzymać. jak chodzi o kredyt t coraz więcej banków oferuje krredyty dla nowych firm, więc warto się za takimi rozejrzeć, ale jak dla mnie - ostatecznie.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:47
Ja się zastanawiam czy branie kredytu tak od razu to dobry plan, w końcu nie wiesz jak Ci się rozkręci biznes? Możesz od razu upaść, a możesz świetnie sobie radzić. To dosyć duże ryzyko jak na początek działalności.
Cytuj
Odpowiedź