• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Początkowy kapitał

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 13:02
Mirabelka napisał
Kolorovaa82 napisał
selena napisał
Owszem parabanki nie są dobrym rozwiązaniem, ale ja bym wzięła w nich pożyczkę na założenie firmy jeśli nie miałabym wyboru. Już lepiej spłacać pożyczkę w parabanku niż siedzieć z założonymi rękami i pluć sobie w brodę, że nie spełniło się swoich marzeń przez jakieś beznadziejne odsetki w parabanku.
bezpieczniejszym rozwiązaniem byłoby wzięcie pożyczki na rozpoczęcie działalności ale w banku, przecież są takie banki które dają możliwość wzięcia kredytu na nowo otwartą firmę a w takich przypadkach raczej logiczne jest że jeszcze nie posiada się zdolności kredytowej.
własnie zastanawiam się na jakiej zasadzie działają te kredyty i jaką bank ma w tym wypadku gwarancję/zabezpieczenie? przecież jeśli ktoś nie osiąga dochodow nie może zagwarantować spłaty...


Też mnie to interesuje bo nie wiem czy zauważyliście ale naprawdę sporo banków taki kredyt na rozpoczęcie nowej działalności oferuje. No i moje pytanie brzmi skąd oni wiedzą, że ten ktoś to spłaci skoro żadnych zysków nie wykazuje bo dopiero zaczyna? Co jest zabezpieczeniem dla banku skoro żadnego majątku kredytobiorca nie posiada?
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 15:04
Ja bym raczej szukała niskooprocentowanej pożyczki jeżeli nie chcesz starać się o dofinansowanie to tylko to Ci zostaje. Branie dużego kredytu też nie ma sensu no bo wiadomo..z kredytem ciężko cokolwiek załatwić
Cytuj
Odpowiedź