• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zakładanie spółki z o,o.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Durinio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.8.2014 15:13
Poszukując danych dotyczących w jaki sposób założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością napotkałem pewnego bloga zatytułowanego: "Spółka w organizacji" pod adresem: www.spolka-w-organizacji.pl. Informacje dotyczące zakładania, niezbędnej dokumentacji a także możliwych problemów znalazłem właśnie tam. Jeśli znacie jeszcze jakieś miejsca w których zamieszczane są informacje na te tematy to chętnie skorzystam.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:48
Blog jest bardzo fajny, chociaż ja osobiscie jeszcze wcześniej sie z nim nie spotkałam. A informacje dotyczące zakładania spółki Z.o.o nie znajdziesz przypadkiem na jakis Państwowych stronach?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.8.2014 8:47
Wszystkie niezbędne informacje na temat rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością można znaleźć na http://zakladanie-firmy.blogspot.com/
Cytuj
Durinio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 18:17
karolsia napisał
Blog jest bardzo fajny, chociaż ja osobiscie jeszcze wcześniej sie z nim nie spotkałam. A informacje dotyczące zakładania spółki Z.o.o nie znajdziesz przypadkiem na jakis Państwowych stronach?

Szczerze powiedziawszy nie szukałem tych informacji na stronach Państwowych, tylko po forach i blogach takich jak ten.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.8.2014 13:21
Najlepiej szukac info na jakichś prywatnych stronach, te oficjalne sa pozarzucane rożnymi informacjami. Nie zawsze
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 15:01
Blog jest rzeczywiście ciekawy choć ja też wcześniej na niego nie natrafiłam. Ale być może dlatego, że do tej pory mało się interesowałam tego typu tematami. Dzięki za polecenie!
Cytuj
Durinio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 18:04
Nie ma za co, miałem nadzieję że komuś mogą się przydać takie informacje.
Gość napisał
Najlepiej szukac info na jakichś prywatnych stronach, te oficjalne sa pozarzucane rożnymi informacjami. Nie zawsze

Dokładnie czasami oficjalne informacje zamieszczone na stronach są poukrywane (trzeba przebrnąć przez całą witrynę żeby je znaleźć) albo pisane w niejasny sposób.
Pozdrawiam
Wypowiedź została zmieniona przez: Durinio 6.8.2014 18:05
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:29
Ale czasami na takich oficjalnych stronach jak dobrze siew czytamy możemy sie wiele dowiedzieć. Blogi nie zawsze zawierają jakieś potrzebne informacje i mozemy przez to być źle pokierowani.
Cytuj
Durinio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 20:05
RockLady napisał
Ale czasami na takich oficjalnych stronach jak dobrze siew czytamy możemy sie wiele dowiedzieć. Blogi nie zawsze zawierają jakieś potrzebne informacje i możemy przez to być źle pokierowani.

W internecie roi się od stron na których ludzie wprowadzają innych w błąd. Jednak jest również wiele takich na których publikowane są naprawdę wartościowe artykuły pisane przez profesjonalistów z danej branży. Właśnie takie strony moim zdaniem należy promować.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 9:35
Durinio po co szukasz ja jakiś ble jakich blogach skoro tam wiadomosci sa niepotwierdzone? idz na jakas strone rzadową i tam sie dowiesz jak załozyć spółke i jakie dokumenty są potrzebne
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź