• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jak dotrzeć do klienta?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:46
Najlepszym pomysłem jest chyba jeżdżenie po gospodarstwach i reklama w lokalnej gazecie. Może też pomyśleć np. o matach reklamowych które rozłoży w jakiś sklepach dla rolników:) Reklamy na takiej macie raczej nie da się nie zauważyć więc przypuszczam, że znalazłby dzięki temu klientów.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:14
selena napisał
Najlepszym pomysłem jest chyba jeżdżenie po gospodarstwach i reklama w lokalnej gazecie. Może też pomyśleć np. o matach reklamowych które rozłoży w jakiś sklepach dla rolników:) Reklamy na takiej macie raczej nie da się nie zauważyć więc przypuszczam, że znalazłby dzięki temu klientów.


Jeżdżenie po gospodarstwach raczej nie ma sensu. Ludzie nie lubią gdy ktoś obcy się kręci po podwórku. Ja raczej stawiałbym na reklamę właśnie w prasie lokalnej i może na gminie jakiś plakat? Niektóre wsie mają tez takie tablice ogłoszeń. Można tam wywiesić ulotkę.
Cytuj
Karolina Orzechowska

Niezarejestrowani

27.2.2018 8:21
Też nie ma co szufladkować klienta, wcale nie musi oznaczać, że prosty człowiek musi potrzebować tylko i wyłącznie prostego przekazu. U mnie też można by było powiedzieć, że klienci są "specyficzni"... stosuję marketing smsowy i świetnie się to sprawdza.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Adaś76

Niezarejestrowani

10.9.2018 15:46
Mimo, że branża może nieco specyficzna to ja polecałbym mimo wszystko reklamę w internecie. Czy to za pośrednictwem Google Ads czy też płatnych reklam na FB. Precyzujesz grupę docelową i masz pewność, że przekaz dotrze do kogo ma dotrzeć. Jak nie bardzo wiesz jak ugryźć temat to możesz poszukać jakiejś agencji reklamowej, która Ci to ogarnie.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
adi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2019 9:35
Osobiście polecam skorzystać z marketingu szeptanego. Świetnie się sprawdza jeśli chodzi o dotarcie do klienta. Sprawdź sobie tutaj ofertę http://e-partner.com.pl/.
Cytuj
Odpowiedź