• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skuteczna reklama?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:27
Jaka jest najskuteczniejsza reklama sklepu z łożyskami do maszyn rolniczych i samochodów? Mój znajomy ma taka działalność i chciałabym mu jakos pomóc przy reklamie
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:00
No to jest dość specyficzna branża. Musi dotrzeć do rolników. Ale moze nich zamontuje na samochodzie reklame i ogłosi sie w jakiejś lokalnej prasie rolniczej, bo inaczej chyba nie ma jak dotrzeć do takich osób.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:48
Hmm myślę że gazety rolnicze to dobry pomysł. Można by też rozwiesić jakieś plakaty na imprezach typu dożynki. Tam jest chyba dużo rolników. A tak to może jakaś strona internetowa czy coś w tym stylu? W dzisiejszych czasach trzeba iść z duchem postępu.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:09
lokalna prasa, tygodniki/miesięczniki branżowe, serwisy ogłoszeniowe, reklama na samochodzie, bilbordy na trasach. dobrym sposobem jest również patronowanie różnych tematycznych imprez, może udzielanie się na tematycznych forach, szukanie tematów gdzie ktoś już takich rzeczy szuka itp.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 15:12
no to jest że tak powiem produkt branżowy. najlepiej reklamować go tam gdzie może być na niego duże zapotrzebowanie, zatem pomysł z lokalnym radiem czy gazetami wydaje się być odpowiedni. w mniejszych gminach przy urzedach są tablice ogłoszeń, równie z na prystankahc itp, takie miejsca chyba tez są dobrym pomysłem.
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:13
ja bym zadbał o reklamę w internecie, bo dla przeciętnego człowieka to też jest niecodzienny towar a niecodziennych towarów szuka sie właśnie w internecie. ewentualnie moze bilbordy, na gazete bym nie wydawał pieniędzy bo nie ma pewności że akurat w danym dniu ktoś takiego czegoś będzie potrzebował a utrzymanie takiej reklamy dłużej nie jest tanie.
Cytuj
gozdzikowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:10
no też mi się wydaje że najlepiej internet ewentualnie lokalne ale i tematyczne gazety - najważniejsze to trafić do zainteresowanych ale to chyba nie odkrycie ameryki. można tez jakieś porozumienie z lokalnymi warsztatami nawiązać
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:18
Też wydaje mi się że internet będzie najlepszym rozwiązaniem. A nie jestem pewna czy łożyska to jest element który ludzie kupują sobie sami więc pomysł z dogadaniem się z warsztatami bo to raczej oni pośredniczą w zakupie no i wymianie
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 9:02
również myślę że ludzie takich rzeczy w pierwszej kolejności szukaja na allegro itp. albo nie szukają w ogóle tylko martwi sie o to mechanik, ale on tak czy siak jeśli nie ma swoich dostawców szuka tego w sieci. na tvn turbo w samochód marzeń adam często szuka własnie w internecie części do samochodów.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 15:33
Ja bym postawiła na lokalną prasę i radio. Plus dodatkowo ogłoszenia w okolicznych sklepach no i najlepszy sposób to przez szeptanie, czyli poprosić znajomego rolnika żeby gdzieś wspomniał o takim sklepie i tak powolutku się rozniesie, że taki sklep jest:)
Cytuj
Odpowiedź