• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skuteczna reklama?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:25
viola napisał
również myślę że ludzie takich rzeczy w pierwszej kolejności szukaja na allegro itp. albo nie szukają w ogóle tylko martwi sie o to mechanik, ale on tak czy siak jeśli nie ma swoich dostawców szuka tego w sieci. na tvn turbo w samochód marzeń adam często szuka własnie w internecie części do samochodów.
viola napisał
również myślę że ludzie takich rzeczy w pierwszej kolejności szukaja na allegro itp. albo nie szukają w ogóle tylko martwi sie o to mechanik, ale on tak czy siak jeśli nie ma swoich dostawców szuka tego w sieci. na tvn turbo w samochód marzeń adam często szuka własnie w internecie części do samochodów.


A masz jakiś znajomych w lokalnych sklepach, warsztatach samochodowych? Tam można poprosić żeby Cię polecali gdyby ktoś pytał. Mój znajomy ma właśnie warsztat i co chwilę ktoś dzwoni albo podjeżdża i pyta a gdzie jest to, albo gdzie można kupić tamto. Może w taki sposób?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 12:32
Sens reklamy takiego sklepu jest tylko lokalnie no bo jak inaczej. Chyba, że znajomy ma też sklep internetowy wtedy to inna sytuacja. Jeżeli nie no to pobliskie sklepy chociażby spożywcze, tablica ogłoszeń i prośba klientów o polecanie;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 15:13
albo targi rolnicze i tego typu akcje. Wtedy zlecić firmie zewnątrznbej kolortaż materiałów reklamowych i katalogów. Można też adresowo dostarczać jakieś materiały i ulotki, konkretnie do firm w branży rolniczej. Takei usługi świadczy np firma ulotex
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:17
o targi rolnicze to ciekawy sposob, moja kolezanka ma firme wystawnicza i oni sie zajmuja organizacja takich stoisk od a do z, fajne miała realizacje jakbys chciał to ci moge polecic :)
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:56
Gość napisał
albo targi rolnicze i tego typu akcje. Wtedy zlecić firmie zewnątrznbej kolortaż materiałów reklamowych i katalogów. Można też adresowo dostarczać jakieś materiały i ulotki, konkretnie do firm w branży rolniczej. Takei usługi świadczy np firma ulotex


No targi rolnicze to świetny pomysł, na pewno tam znalazłoby się miejsce na ulotki czy katalogi albo chociaż wizytówki. No i tam będą potencjalni klienci. Rolnicy mało kiedy szukają tego typu rzeczy w internecie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 20:38
to biznes lokalny czy chce działać na większą skale?
Pony napisał
Jaka jest najskuteczniejsza reklama sklepu z łożyskami do maszyn rolniczych i samochodów? Mój znajomy ma taka działalność i chciałabym mu jakos pomóc przy reklamie
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 13:20
Do reklamy to najlepiej zatrudnić specjalistów, a nie brać się za to samemu, jeśli się na tym nie zna. Ja jestem przeciwnikiem reklam tworzonych przez amatorów, bo nie dość, że nie pomogą, to często mogą zaszkodzić. Odradzam stanowczo przede wszystkim wszelkie billboardy z nagimi paniami wśród tych rolniczych części. Takie reklamy są nie tylko oznaką złego smaku i seksizmu, ale także najczęściej są wyśmiewane.
Oczywiście dobre agencje reklamowe kosztują, ale to od reklamy często zależy powodzenie biznesu.
Więc czy warto na tym tak oszczędzać?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 14:07
no nie mogę się zgodzić z tym że do reklamy trzeba kogoś zatrudnić, przeciętna agencja przemieli 100 000 zł lub więcej i nie da Ci gwarancji czegokolwiek ... a podobnym budżetem i wiedzą możesz to pomnożyć i 10 razy
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
lucy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 13:22
Ale taki profesjonalny grafik też kosztuje, a najważniejsze w reklamie to dotrzeć do grupy docelowej, prawda?
należy przede wszystkim określić target, czyli głównych odbiorców, poznać ich potrzeby, nawyki i masę innych informacji, a potem wpasować się z reklamą. Takie coś potrafi tylko ktoś, kto się na rzeczy zna i ma dostęp do baz danych.
No i to na pewno kosztuje. Można też próbować na własną rękę, ale jakie będą efekty?
Cytuj
rafek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 23:31
Uważam, że dobrą formą reklamy są gadżety firmowe. Zdobywają sympatię klienta, poza tym firma z takimi gadżetami w jakiś sposób pokazuje, że w siebie inwestuje.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź