• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto firmowe a osobiste?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:27
Witam,
chciałam zapytać jaka jest różnica miedzy kontem osobisty a kontem firmowym. W końcu to konto i to konto a opłaty za takie konto osobiste są jakby mniejsze
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:53
Mnie sie wydaje że te oba konta różnia sie od siebie tylko nazwą ale mogę się mylić. Teraz chyba też konta firmowe są darmowe, moze musisz lepiej poszukać.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:57
Podatek chyba odbierają inaczej ale pewna nie jestem bo nie mam konta firmowego. Może idź do banku i dowiedz się na czym to polega jakie są zalety. Może powiedzą Ci czym się różni takie konto od takiego osobistego. Może jest na jakiś lepszych warunkach.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 1:06
nie no zazwyczaj oferty skierowane dla film i klientów indywidualnych róznią się od siebie, a jeśli chodzi o konkretne różnice, odniosłam wrażenie, że produkty dla firm są jakby mniej korzystne, niżej oprocentowane i w ogóle. z resztą tu gdzieś jest chyba artykuł na temat produktów dla firm i tam można obejrzeć propozycje.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 15:11
firma chyba musi mieć konto firmowe no nie? tak mi się przynajmniej wydaje... a co do różnicy to chyba inne oprocentowania- podstawowa różnica no i inne usługi - ilośc bezpłatnych przelewów internetowych może, wypłat... pewnie każda oferta jest inna i każdy bank proponuje co innego, no ale posiadając firmę i zatrudniając osoby konto firmowe to chyba obowiązek, nie wiem jak w przypadku firmy jednoosobowej.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 19:09
Różnica jest chyba taka że przez konto firmowe moga przepływac na co dzień większe sumy a przy koncie osobistym masz tam jakiś dzienny limit, którego nie mozesz przekroczyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 11:05
Wiele jest różnic, np. z firmowego opłacasz składki i wszelkie inne należności dla Państwa. Podajesz je kontrahentom. Banki maja przecież specjalne oferty.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:47
Teraz możesz sobie nawet poszukać ofert banków gdzie konto firmowe jest darmowe. Nie musisz szukać, wiec co to za różnica czy założysz konto firmowe czy osobiste.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 15:57
No rzeczywiście opłaty za konto osobiste są mniejsze i mam wrażenie, że takie konto jest dużo bardziej atrakcyjne niż firmowe. Ja też mam osobiste i traktuje je jako firmowe i z pewnością bym tego nie zmieniła.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:25
Według mnie to różnią się tylko nazwą i tym, że firmowe według mnie jest dużo droższe. Ja mam tylko osobiste, które traktuje jak firmowe i zdecydowanie dobrze mi się w takim przypadku z niego korzysta.
Cytuj
Odpowiedź