• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Konto firmowe - gdzie najlepiej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Pony

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:26
Witam,
jestem w trakcie otwierania własnej działalności. Zastanawiam sie nad otworzeniem konta firmowego.Niestety nie bardzo wiem , gdzie na chwile obecną najbardziej się to opłaca, doradzicie cos?
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:16
Moze w Deutche Banku? Bo ja słyszałam że tam opląty za prowadzenie konta sa bardzo niskie a w zasadzie to praktycznie ich nie ma bo konta tam są darmowe. Moze zapytaj sie o ich oferte.
Cytuj
owca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:24
a a słyszałam, że dobra oferta dla firm jest w city banku handlowym. również bez opłat za rachunek firmowy. jest w czym wybierać. o deutsche banku i raifaisen też słyszałam, że są bardzo dobre dla firm, jednak polecam city handlowy.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:59
Ja mam konto w Deutsche Banku jednak nie firmowe bo nie mam takiej potrzeby. Uważam jednak że to jeden z lepszych banków. I z tego co czytałam to mają naprawde dobrą ofertę konta firmowego. Może warto porównać kilka ofert bankowych.
Cytuj
ceNtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:24
Meritum Bank albo Idea Bank - to wg mnie są najlepsze banki dla kont firmowych. Idea Bank podobno jako pierwszy zaproponował darmowe konta dla firm, więc myślę, że potrafi zadbac o swoich klientów.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:52
A nie brałaś pod uwagę zwykłego PKO? To dość popularny bank i widziałam ze mają bardzo korzystne oferty, a teraz opłaty poszły w dół wiec nie musiałabyś wiele płacić.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:45
Gdyby Państwo poszukiwali konta oszczędnościowego to zapraszam do zapoznania się z naszym ostatnim zestawieniem .
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:20
zdecydowanie odradzam boś bank - archaiczne zabezpieczenia i ogólnie taki troszke bank ubogi, millenium natomiast strasznie utrudnia jakiekolwiek działania i maja prlowskie wymogi jesli chodzi o potwierdzanie niektorych operacji - wszystko chca mieć na papierku a ty gon co kilka dni do placówki...
Cytuj
Domi Kiwińska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 8:39
Akurat wyświetlilo mi się obok tego wątku, więc może warto poczytać
http://www.comperia.pl/na-co-zwrocic-uwage-poszukujac-konta-firmowego.html
Konta firmowe ogólnie są mniej opłacalne ale też szansa na zwrot VATu w przypadku prowadzenia własnej działalności jakoś to jeszcze rekompensuje, a pięknie by było, gdyby firma przynosiła wyłącznie zyski z każdej strony.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:26
A musisz konkretnie mieć konto firmowe? Może zdecyduj się na zwykłe, które będziesz traktowała jak firmowe, ja właśnie tak robię i przyznam, że mnie takie rozwiązanie satysfakcjonuje. Przynajmniej konto zwykłe jest tańsze;)
Cytuj
Odpowiedź