• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Konto firmowe - gdzie najlepiej?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 22:47
Proponuję konto "Firma to Ja". Jest to jedno z najnowocześniejszych obecnie kont firmowych działające w systemie transakcyjnym Idea Cloud. Bank nie pobiera opłat za otwarcie konta, za wydanie karty debetowej, za przelewy internetowe, za program do wystawiania faktur, za wpłaty we wpłatomatach, za wirtualny sejf do przechowywania dokumentów. Aktywni przedsiębiorcy mogą wziąć udział w rocznej promocji, uzyskując 75 zł netto miesięcznie specjalnego bonusa. Szczerze polecam to konto.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
marcel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 14:31
A za co się płaci w tym koncie "Firma to ja"?
Bo jak pan tak pisze, to rzeczywiście oferta wydaje się być super, ale za coś pewnie są opłaty.
Ja też szukam aktualnie jakiegoś konta firmowego i zależy mi na tym, żeby było jednak jak najtaniej.
Niby mówi się, że to tylko parę złotych miesięcznie, ale lepiej ich nie wydać.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 14:56
Nie płaci się za wszystkie podstawowe operacje, które wykonujemy samodzielnie przez internet. Płacimy za wypłatę gotówkowa w oddziale, opłata za używanie karty do konta - 4.99 miesięcznie. Opłaty nie ponosimy, jeśli dokonujemy płatności bezgotówkową kartą powyżej 400 zł miesięcznie.
Ale za to mamy obecnie jedno z najnowocześniejszych kont. Więcej można o tym koncie przeczytać na www.ideabank.pl
Teraz jest na tym koncie ciekawa promocja.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
BankSMART

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2015 16:23
Pony napisał
Witam,
jestem w trakcie otwierania własnej działalności. Zastanawiam sie nad otworzeniem konta firmowego.Niestety nie bardzo wiem , gdzie na chwile obecną najbardziej się to opłaca, doradzicie cos?

zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na naszej stronie :) Jeśli pojawią się pytania chętnie na nie odpowiemy.
Cytuj
Bank SMART Dyskont finansowy http://www.banksmart.pl/
mytha

Niezarejestrowani

7.11.2015 21:30
Ja mam właśnie to konto "Firma to ja", udało mi się załapać na tę promocje premiowanie za bankowanie i dostaję nawet 75 zł miesięcznie za korzystanie z konta.
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.11.2015 10:20
Można jeszcze założyć to konto Firma to ja w ideabanku? Czy już nie ma go w ofercie?
I jak wyglądają opłaty za konto firmowe w smartbanku?
Szczególnie interesują mnie przelewy, wpłaty we wpłatomacie euronetu (mam taki blisko domu), karta i samo prowadzenie konta.
Czy za przelewy do ZUS i US są też naliczane jakieś opłaty?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

8.11.2015 20:35
Proponuję konto Firma To Ja, oferowane przez Idea Bank. Nowoczesne konto, dostęp do programu fakturującego, wirtualnego doradcy, wirtualnego sejfu. Podstawowe usługi bezpłatne, roczna promocja "Premiowanie za bankowanie"
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 8:15
Stanisław Bińkiewicz napisał
Proponuję konto Firma To Ja, oferowane przez Idea Bank. Nowoczesne konto, dostęp do programu fakturującego, wirtualnego doradcy, wirtualnego sejfu. Podstawowe usługi bezpłatne, roczna promocja "Premiowanie za bankowanie"


Obecnie jest to najlepsze konto na rynku?
Nie ma jeszcze jakichś innych z porównywalną ofertą do wyboru?
Aż szkoda, że w porównywarce Copmerii nie ma też kont czy to osobistych czy też firmowych.
Dla wielu pewnie byłoby to spore ułatwienie.
Sama firmy nie zakładam, ale moja siostra zamierza i chciałam jej coś doradzić.
Na pewno wspomnę o tym koncie z ideabanku, jeśli oferta jest rzeczywiście najlepsza.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 8:37
candyq napisał
Stanisław Bińkiewicz napisał
Proponuję konto Firma To Ja, oferowane przez Idea Bank. Nowoczesne konto, dostęp do programu fakturującego, wirtualnego doradcy, wirtualnego sejfu. Podstawowe usługi bezpłatne, roczna promocja "Premiowanie za bankowanie"


Obecnie jest to najlepsze konto na rynku?
Nie ma jeszcze jakichś innych z porównywalną ofertą do wyboru?
Aż szkoda, że w porównywarce Copmerii nie ma też kont czy to osobistych czy też firmowych.
Dla wielu pewnie byłoby to spore ułatwienie.
Sama firmy nie zakładam, ale moja siostra zamierza i chciałam jej coś doradzić.
Na pewno wspomnę o tym koncie z ideabanku, jeśli oferta jest rzeczywiście najlepsza.

Nie ma czegoś takiego jak najlepsze konto, najlepsza oferta. Przede wszystkim trzeba dobrać swoją własną ofertę pod kontem prowadzonej działalności, zastanowić się czego oczekujemy, jakie operację będą wykonywane na koncie, ile miesięcznie itp. Wtedy można wybrać sobie konto odpowiednie do własnych potrzeb.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
mytha

Niezarejestrowani

9.11.2015 21:31
Ja mam to konto i jestem bardzo zadowolona. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i z ofert, które przeglądałam, to była moim zdaniem najlepsza opcja.
Cytuj
Odpowiedź