• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pieniądze na działalność gospodarcza.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:16
Kamila Bębenek napisał
Na początek dofinansowanie - z urzędu pracy, z Unii. Jak już ktoś wspomniał, najlepiej na początku roku, bo wtedy napływają nowe pieniążki i urzędy mają co rozdysponować. Ważny jest przy tym dobry biznes plan. Innym sposobem jest znalezienie inwestora. Spotkałam się kiedyś ze stroną, na której byly propozycje inwestorów, którzy szukali firm w danej profesji z chęcią zainwestowania w nie - wygoogluj może coś znajdziesz. Kredyt to jak dla mnie ostateczność. Ale jak mówią, kto nie ryzykuje ten nie ma, a przedsiębiorca to też swego rodzaju ryzykant.


Z inwestorem to dobry plan i na pewno warty uwagi z tym, że wiem jak trudno takiego znaleźć już chyba łatwiej jest dostać dotację.
Aby otrzymać dotację trzeba mieć naprawdę dobry plan i warto o nią powalczyć bo każde pieniążki teraz CI się przydadzą.
Życzę Ci powodzenia!
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:03
No pomysł jest bardzo fajny, takie domy seniora są coraz bardziej popularne własnie ze względu na zapotrzebowanie. Młodzi ludzie nie chcą albo nie mogą zajmować się swoimi rodzicami więc umieszczają ich w takich domach.
Cytuj
Odpowiedź