• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pieniądze na działalność gospodarcza.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:27
Na taki ośrodek na pewno są pieniążki ale możesz również , poprosić sponsorów o przekazanie na przykład jakiegoś sprzętu dla twojego ośrodka .Jest teraz wiele prężnie działających firm które chętnie sponsorują ,dzięki temu mogą odliczyć sobie darowiznę a ty przy tej okazji uzyskasz sprzęt który nie będziesz musiała kupić .
Cytuj
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 9:09
A może interesowałeś się dotacją ramach unijnego działania , Program Kapitał Ludzki Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia .podobnież wysokość wsparcia wynosi 40 tys.O to dofinansowywanie mogą starca się osoby które planują otworzyć działalność gospodarczą .Wniosek o wsparcie przyjmują instytucje współpracujące z wojewódzkimi urzędami pracy – na stronach internetowych urzędów można otrzymać podstawowe informacje o planowanych naborach oraz kontakt .
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 10:14
Ja na Twoim miejscu postarałabym się o dofinansowanie z Unii Europejskiej. Nie ma sensu pchać się w kredyty jeśli masz szansę na dotację. Moim zdaniem dom seniora to naprawdę dobry pomysł na biznes. Musisz jednak pamiętać, że to ogromna odpowiedzialność nie tylko sposób na zarobek.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 13:01
Tak to nie tylko zarobek masz rację .Zastanów się czy jesteś w stanie prowadzić taki dom czy znajdziesz odpowiednich pracowników bo tyle się teraz mówi o rożnych placówkach gdzie nad ludźmi się znęcali .A co do dofinansowania to popytaj na pewno ktoś doradzi Tobie gdzie się udać aby taką pomoc otrzymać .
Cytuj
Rysiek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 16:11
he to nie jest takie proste ,zastanowiłaś się na co się porywasz .Obliczyłaś koszty jakie poniesiesz ?Czy posiadasz dom odpowiedniej wielkości , zatrudnienie pielęgniarek ,kucharek ,oraz wizyt lekarza .Wiadomo seniorzy będą ponosili opłaty ale przecież nie wygórujesz ceny bo nikt do Ciebie się nie zgłosi.zgłosi. A co do dofinansowania musisz popytać bo słyszałam ze nawet są jakieś pożyczki bezzwrotne .
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 15:51
Dofinansowań jest wiele, ale najlepiej starać się na początku roku. Potem sa co prawda nowe projekty, ale mniej bo sie budżety kończą. Zreszta one i tak sa zazwyczaj kilkuletnie.
Cytuj
Alinka00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 8:23
Ale nie zawsze trzeba od początku roku starać się o dofinansowanie , czasami takie wnioski są przyjmowane dwa razy do roku .Na przykład w PUP w lutym i w wrześniu ,więc jest zawsze szansa że dostaniemy .Jak by tak było to każdy kto decyduje się na firmę , działalność zakładał by na początku roku.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 8:31
no teraz to juz po ptokach jesli chodzi o dofinansowanie :P mysmy dwa lata temu chcieli na innowacyjną gospodarke sie załapac i brakło nam 20 minut bo ksiegowa cos zle obliczyla i juz poprawek nie zdazyłam załadować - masakra jakie wtedy były emocje O_o
Cytuj
be free like a child
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 20:55
Na początek dofinansowanie - z urzędu pracy, z Unii. Jak już ktoś wspomniał, najlepiej na początku roku, bo wtedy napływają nowe pieniążki i urzędy mają co rozdysponować. Ważny jest przy tym dobry biznes plan. Innym sposobem jest znalezienie inwestora. Spotkałam się kiedyś ze stroną, na której byly propozycje inwestorów, którzy szukali firm w danej profesji z chęcią zainwestowania w nie - wygoogluj może coś znajdziesz. Kredyt to jak dla mnie ostateczność. Ale jak mówią, kto nie ryzykuje ten nie ma, a przedsiębiorca to też swego rodzaju ryzykant.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 14:03
Jeżeli masz możliwość i chcesz to jasne jak najbardziej próbuj i szukaj dofinansowania. Wiem, ze są też takie specjalne agencje, które pomagają zdobyć dofinansowanie z tym, że trzeba im zapłacić ale nie wiem ile i czy jest to opłacalne. Musiałabyś o tym poczytać
Cytuj
Odpowiedź