• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tak się zdobywa serca klientów! :)

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:29
Przeglądałam dziś artykuły na onecie i już pierwsza pozycja w kategorii biznes mnie zaskoczyła. Sami zobaczcie: http://biznes.pl/magazyny/handel/detal/dyskonty-nie-pozwola-klientom-zapomniec-o-nich-w-w,5649449,magazyn-detal.html podobają Wam się dyskontowe pomysły? :)
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:28
Chciałam zobaczyć ale niestety link się nie wyświetla, może załączysz go jeszcze raz, tak aby każdy mógł zobaczyć o czym piszesz?
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 19:19
jak dla mnie świetny pomysl, często robie zakupy w dyskontach, głównie w biedronce i lidlu właśnie, a w tym roku jade na wakacje akurat do mielna. mam nadzieje, że biedronka stoi blisko miejsca gdzie się zatrzymamy. ;)
Cytuj
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 21:37
jak dla mnie to przesada... jadąc na wakacje chciałabym mieć spokój od życia codziennego, tym bardziej w tak pięknym miejscu jak Mielno, Woodstock jeszcze rozumiem, ale nie miejsce typowo do wypoczynku. Nie jestem tak uzależniona od ich sieci i w odczuciu to dla mnie trochę jak nękanie...
Cytuj
Chuck Norris II

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 22:40
ja tam na wakacjach zawsze szukam jakiegoś dyskontu czy supermarketu. nie ma co ukrywać w takich sklepach jest taniej, wydając dużo na same wakacje chcę na czymś ograniczyć wydatki a wiadomo ze tam gdzie duzo turystów tam sklepy mają bardzo wysokie ceny. dyskonty na plus.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 18:52
według mnie pomysł bardzo fajny, praktycznie większość osób jadąć na wakacje chce mieć je po najniższych kosztach w takim mobilnym sklepie bedzie to możliwe. W ten sposób zyskują dodatkowych klientów.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 10:40
pomysł fajny i praktyczny tym bardziej ze np w mielnie jak ktos pisal to ceny sa zawrotne w sezonie i ja nawet wtedy szukam tam dyskontów.
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:35
własnie takie sklepy zdobywają uznanie swoich klietów. Bo później nawet po za wakacjami chętnie sie idzie do takiego sklepu zrobić zakupy.
Cytuj
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:55
fajne maja podejście z drugiej strony musza zrobić coś takiego co w późniejszym sezonie sprawi ze sie wyróżnili i klienci wybiorą właśnie ich.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 11:46
Fajna sprawa, jak sobie przypomnę jak wyglądają zakupy w Ustroniu Morskim w Biedronce to wolałabym jechać do Mielna do takiej mobilnej biedronki. Tam to jest miliard ludzi i zakupy trzeba robić idąc za przeproszeniem jak cielęta za innymi ludźmi normalnie w tunelu. A potem jeszcze trzeba stać godzinę w kasie. Tragedia.
Cytuj
Odpowiedź