• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dofinansowanie dla "starszej firmy"

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:22
Ale możesz starać się o dofinansowanie na uposażenie miejsca pracy , z tego co wiem Urzędy Pracy takie dofinansowanie udzielają .Przejdź się do urzędu w twoim miejscu zamieszkania i popytaj to jest w pewnym stopniu pomoc finansowa,ale w tym wypadku musisz się liczyć z zatrudnieniem nowej osoby ,co za tym idzie dodatkowymi kosztami ubezpieczenia .
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 9:00
Urzędy Pracy mają dofinansowanie na uposażenie miejsca pracy ale właśnie trzeba zatrudnić osobę i na pewno jest określony czas ile ta osoba musi u nas pracować .Więc nie wiem cz to się tak kalkuluje ,chyba że akurat przyda Ci się ktoś dodatkowy .Ale przecież popytaj na pewno są jakieś dotacje unijne dla firm , bo wielu przedsiębiorców z nich korzysta .
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 10:34
To, że masz stabilną firmę od jakiegoś tam czasu i żadnych zaległości raczej nie pomoże Ci w uzyskaniu dotacji. Tam liczy się pomysł (jeżeli chcesz dostać dotację na konkretny cel) i to czy spełniasz z góry narzucone warunki. Najlepiej poczytaj o tym w internecie tych programów jest całkiem sporo z tym, że nie wiem czy właśnie więcej jest do firm dopiero otwierających się czy do tych już istniejących.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 14:46
Agata7 napisał
Urzędy Pracy mają dofinansowanie na uposażenie miejsca pracy ale właśnie trzeba zatrudnić osobę i na pewno jest określony czas ile ta osoba musi u nas pracować .Więc nie wiem cz to się tak kalkuluje ,chyba że akurat przyda Ci się ktoś dodatkowy .Ale przecież popytaj na pewno są jakieś dotacje unijne dla firm , bo wielu przedsiębiorców z nich korzysta .


Chodzi chyba o staż prawda? że mamy pracownika a Urząd pracy mu płaci. CO do tematu to fakt, że płacisz składki i w ogóle nie ma znaczenia bo prowadząc firmę masz taki obowiązek i może to i wpływa trochę na Twoją wiarygodność ale nie robi większej różnicy
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:22
Agata7 napisał
Urzędy Pracy mają dofinansowanie na uposażenie miejsca pracy ale właśnie trzeba zatrudnić osobę i na pewno jest określony czas ile ta osoba musi u nas pracować .Więc nie wiem cz to się tak kalkuluje ,chyba że akurat przyda Ci się ktoś dodatkowy .Ale przecież popytaj na pewno są jakieś dotacje unijne dla firm , bo wielu przedsiębiorców z nich korzysta .


No dokładnie. Może być to w ogóle nie opłacalne. Jak już chcesz się starać o dofinansowanie to zawsze warto próbować. Jeżeli się nie uda to trudno bo wiadomo, że trudno jest o takie dofinansowanie, ale kto nie próbuje ten nie ma.
Cytuj
Odpowiedź