• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsze produkty oszczędnościowe dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 13:15
Zapraszam do zapoznania się z artykułem dotyczącym najlepszych obecnie na rynku produktów oszczędnościowym dla firm. Jakies refleksje?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 19:43
Zauważyłam ostatnio że Meritum Bank się bardzo poprawił, kiedyś w rankingach byl gdzieś w n-dziesiątce, a teraz proszę pierwsze miejsce w lokatach. Coraz bardziej się do niego przekonuję, tym bardziej, że obok mojego sklepu otworzyli niedawno siedzibę tego banku.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 23:47
Hm, oszczędnościowe 3 procent to wcale nie tak źle, w sumie to takie oprocentowanie i w przypadku klientów indywidualnych jest ostatnio dość często spotykany a myślę, że pewnie jakieś promocje dla firm jak aktualnie w Millenium dla indywidualnych też by się znalazły. Chociaż przyznam szczerze, że wydawało mi się że w przypadku wszelkich usług telefonicznych, bankowych czy innych firmy wychodza na nich dużo lepiej
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 15:55
Bardzo ciekawe zestawienie, z pewnością przyda się osobom, które szukają teraz takich informacji. Jestem zdziwiona, że Meritum bank jest tak wysoko, nie spodziewałabym się, że wiedzie prym:)
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:35
nie myślałam że firmy, które działaja na naszym rynku będą potrzebowały oszczędzania. Sposoby są fajne i pewnie wiele firm je wykorzysta.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 12:02
Artykuł ciekawy, dziękuję za polecenie. Zauważyłam, że takim bankiem, który stara się bardzo wspierać firmy jest IDEA bank. W tym zestawieniu widzę, że jest wysoko. Jestem tylko ciekawa czy rzeczywiście taki jest czy tylko na takiego się kreuje.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:21
artykuł przydatny, bo jak ostatnio rozglądałam się z ciekawości po takich produktach to ciężko było znaleźć coś atrakcyjnego. fajnie, że wszystko jest teraz w jednym miejscu i każdy ma szansę na porównanie od ręki.
Cytuj
Niezniszczalna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 22:41
a wg mnie tych ofert jest teraz stanowczo za dużo, najbardziej denerwują mnie te, o których nie wiem a są zyskowne. co prawda nie szukam na razie kolejnego oszczędnościowego dla firmy ale wiadomo że zawsze można przeczytać by być na czasie.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:09
refleksja jedna: jest sporo ciekawych produktów natomiast wiedza społeczeństwa na temat inwestowania i oszczędzania jest mierna i to powinno się przede wszystkim zmienić - zamiast nas bombardowac reklamami, banki powinny przeznaczyć pewną kwote na działania PR w tym kierunku
Cytuj
kaktusik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 11:40
Przypuszczam, że ludzie którzy chcą oszczędzać bądź inwestować sami próbują pogłębiać wiedzę na ten temat. No bo jak miałyby wyglądać takie działania? Organizowanie prelekcji - przyszli by tylko zainteresowani w danym momencie,reklama w tv to raczej za krótki przekaz, a i programy to byłaby tylko i wyłącznie propozycja dla zainteresowanych.
Cytuj
Odpowiedź