• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Poszukiwany księgowy ze znajomością przepisów Duńskich

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 19:03
Prowadzę niewielką firmę, której pracownicy pracują na terenie Dani. Nasi pracownicy płaca podatek dochodowy w Dani gdyż według przepisów Duńskich jesteśmy klasyfikowani,jako firma wynajmująca pracowników. W związku z tym ze będziemy pracować na terenie Dani powyżej 183 dni musimy zacząć odprowadzać podatek dochodowy od pracowników zgodnie z zasadami ograniczonego obowiązku opodatkowania w Dani. Dlatego tez poszukuje księgowego bądz księgowej, która będzie potrafiła się tym zająć. Możecie kogoś polecić?
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:02
Musisz popytać znajomych być może ktoś się orjetuje i poleci Tobie osobę ze znajomością przepisów Duńskich .Albo na internecie na forum poszukaj ,być może ktoś się ogłasza i coś wpadnie ci w oko .A może tutaj znajdziecie się osoba co posiada takie kwalifikacje i będziesz miała po problemie .
Cytuj
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:50
Nigdy nie orjetowłem się czy są księgowe ze znajomością prawa duńskiego .Wiesz popytaj być może gdzieś znajdziesz ,przecież wielu polaków prowadzi firmy za granicą i oni również korzystają z księgowych które znają prawa księgowości z zagranicy .Albo zamieść gdzieś ogłoszenie ,myślę ze wtedy na pewno ktoś do Ciebie się zgłosi .
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:34
Na twoim miejscu poszukał bym takiej księgowej na internecie albo po jakiś większych miastach. Bo język duński nie ma co ukrywać należy raczej do rzadkich a ksiegowa znająca ich przepisy musi znać też ich język. Mam nadzieje ze uda Ci sie kogos takiego znaleźć.
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:33
Nom na internecie szybciej kogoś takiego znajdziesz. A wierze że będzie Ci trochę trudno bo raczej takich osób jest nie za wiele. Bo u siebie w mieście szukałaś?Nie znasz tam jakieś innej polskiej firmy? Może pogadaj z ich przedstawicielem i niech on poleci Ci księgową.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:15
O kurcze, masz nie zaciekawię. Ja osobiście jeszcze nie spotkałem sie z księgowa ktora by dobrze znała język duński i ich prawo.Zazwyczaj jest to niemiecki, angielski i ostatnimi czasy norweski bo też jest dość popularny ale poszukaj może sie uda.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:48
tu raczej hania nie znajdziesz, wbij gdzies gdzie sa ksiegowi np na jakis infor albo na portal ze zleceniami dla nich. a jak nie to jeszcze po prostu wpisz w goolgla - ksiegowość jezyk duński i na pewno sie ktos znajdzie, chociaz pewnie nie bedzie tanio :)
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 11:11
W Polsce raczej ciężko będzie ci znaleźć księgową lub księgowego, który zna język duński i ich prawo. Do tej pory spotkałam tylko osoby znające prawo niemieckie i czeskie. Może poszukaj kogoś na miejscu? Rozumiem, że ty znasz język duński? Jeśli tak to nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem kogoś w Danii.
Cytuj
Alinka00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 8:43
A na terenie Dani nie możesz znaleźć sobie księgowej ,gdzie w Polsce znajdziesz tatką osobę .Może ktoś zna język Duński ale na pewno nie będzie orjetował się w przepisach i co w tedy ,możesz mieć poważne problemy ,lepiej szukaj na miejscu.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:10
tylko że na terenie Dani znajdzie kogoś kto mówi w ich języku, To ze tam pracuje nie znaczy że bedzie mógł sie tak do końca z nimi dogadać, Nie każdy zna w obych językach takie trudniejsze urzędowe czy ksiegowe słowa a wiadomo ze z polakiem dogada sie bez problemu.
Cytuj
Odpowiedź