• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt na start.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:35
Ja też się zastanawiałam nad kredytem bo rzeczywiście słyszałam o IDEA Banku, ale sama nie wzięłabym kredytu z tego względu, że początki w firmie to trudny czas na dodatkowy koszt jakim jest kredyt.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 13:50
Jolka20 napisał
Tak własny wkład to dodatkowy plus w banu jak starasz się o kredyt , ale mimo wszystko bank uważnie przygląda się początkującym przedsiębiorcą .Musi mieć pewność że istnieje szansa na przetrwanie na rynku .Więc ubiegając się o taki kredyt podstawą jest pozytywna historia kredytowa .Głównie chodzi czy w przeszłości jak miałaś kredyt to czy raty były spłacane w terminie .

A co jak się nie miało żadnego kredytu i nie masz żadnej historii kredytowej? Wtedy nie ma się szans czy co? Wkład własny zawsze jest dobrym rozwiązaniem i inaczej na człowieka patrzą, ale jeżeli bierzesz kredyt to czasami nie masz nawet na ten wkład własny.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:02
Kredyt na start to ja bym brał chyba naprawdę w ostateczności albo gdybym miał pewność że pomysł wypali, a takiej pewności nigdy się nie ma. Bez kredytu jest trudno a co dopiero z kredytem.
Cytuj
Agnieszka

Niezarejestrowani

24.4.2015 11:47
W tych czasach trzeba ryzykować i wydaje mi się że jeżeli ktoś bierze kredyt na start w jakiejś dużej kwocie to musi bardzo dobrze przemyśleć to co chce utworzyć.
Znajomi opowiadali o swoich przygodach z bankami, aż w końcu trafili na firmę Pama z której byli bardzo zadowoleni, mają oni w swojej ofercie kredyt na START do 700 tys.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Zapola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.4.2015 13:53
A cóż to za firma? Pierwszy raz słyszę! Jakie są warunki takiego kredytu? Przyznam, że limit jest dla mnie olbrzymi i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś, kto po raz pierwszy zakłada firmę zdecydowałby się na pożyczenie takiej kwoty. Raczej każdy ma jakieś zahamowania, boi się, że coś może nie wypalić. Inna sprawa, to jakie ta firma ma zabezpieczenia? Wydaje mi się, że to jakaś ściema.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.4.2015 12:20
mam ten kredyt i uważam że warunki są bardzo dobre. przynajmniej inne banki lepszych mi nie zaoferowały. rozkręcam firmę ale niestety nie mam własnych środków więc kredyt był w moim przypadku jedynym rozwiązaniem. dobrze jest z tym zusem u nich i można wybrać dogodny okres spłaty. jestem natak!
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.4.2015 14:56
Gość napisał
mam ten kredyt i uważam że warunki są bardzo dobre. przynajmniej inne banki lepszych mi nie zaoferowały. rozkręcam firmę ale niestety nie mam własnych środków więc kredyt był w moim przypadku jedynym rozwiązaniem. dobrze jest z tym zusem u nich i można wybrać dogodny okres spłaty. jestem natak!


Firma Pama jest tutaj pośrednikiem pożyczek z poręczeniem BGK więc nie ona udziela pożyczek. W każdym województwie są określeni dystrybutorzy, faktycznie są to pożyczki na dobrych warunkach ale nie jest łatwo je uzyskać.

Natomiast starać się mogą także nowe firmy.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź