• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kredyt na start.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 14:54
to znaczy moze źle napisałam nie chodzi o to czy mają 5 czy 20 lat, ale chodzi o to że ja polegam tylko na bankach, które mają już jakąś wyrobioną markę i nie ufam takim młodym tworom :) wiem że nowe banki maja nieraz świetne oferty ale chyba też kwestia przywyczajenia np do pekao gdzie konto mam od poczatku :)
Cytuj
be free like a child
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 15:09
animka napisał
to znaczy moze źle napisałam nie chodzi o to czy mają 5 czy 20 lat, ale chodzi o to że ja polegam tylko na bankach, które mają już jakąś wyrobioną markę i nie ufam takim młodym tworom :) wiem że nowe banki maja nieraz świetne oferty ale chyba też kwestia przywyczajenia np do pekao gdzie konto mam od poczatku :)
Myślę, że obecnie to nie tedy droga. Trzeba analizowac oferty. Przecież zresztą Peako tez zostało odkupione i tak na prawdę to nowa marka. Ja chetnie bym sie decydował na usługi jakiegos nowego banku, gdyby proponowali mi jakas super oferte.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 21:06
A jak działa taki kredyt na start? Zakładam DG i co? Mogę iść od razu do banku po kredyt? Od dłuższego czasu myślę o własnej działalności i staram się odkładać pieniądze na początek ale nie ukrywam że mozolnie mi to idzie. Poza tym z każdym dniem lista potrzebnych rzeczy się wydłuża:/
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 10:08
szarlottka napisał
A jak działa taki kredyt na start? Zakładam DG i co? Mogę iść od razu do banku po kredyt? Od dłuższego czasu myślę o własnej działalności i staram się odkładać pieniądze na początek ale nie ukrywam że mozolnie mi to idzie. Poza tym z każdym dniem lista potrzebnych rzeczy się wydłuża:/
Jeżeli chodzi o zakładanie nowych działalności to bank może wymagać, w zależności od produktu przedstawienia biznesplanu, czy wstępnych szacunków dotyczących potencjalnych dochodów, zazwyczaj potrzebne są tez dodatkowe zabezpieczenia. Można również starać się o dofinansowania z Urzędu Pracy.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 20:36
Ale jakie są warunku uzyskania takiego dofinansowania z Urzędu pracy to głowa mała. Jak sama jakiś czas temu chciałam pokusić się o otwarcie działalności to sprawdzałam te warunki. Jakie było moje zdziwienie ile to potrzeba papierkowej roboty, załatwiania pisania a i tak nie jest pewne czy dofinansowanie sie otrzyma. Gra nie warta czasami świeczki.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 21:53
Dodatkowe zabezpieczenia tzn co? Chodzi o wkład własny? Mój na chwilę obecny jest śmiesznie mały, więc pewnie nawet nie mam po co iść do banku. Co do dofinansowania z urzędu pracy to pytałam o tym w swoim mieście. Niestety w tym roku pieniądze dostaje określona grupa ludzi do której ja się nie kwalifikuję. Myślałam też o zdobyciu pieniędzy z unii ale nie sądzę by mi się to udało.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2014 17:04
Tak nie ważne ile taki bank istnieje na rynku ale jakie warunki stawia .Otwierając własną działalność nie zawsze mamy dużo własnego wkładu a idąc do banku po kredyt to chyba jest podstawowym warunkiem ,na drugim miejscu jest na pewno zabezpieczenie kredytu i co wtedy jak nie spełniamy tych warunków.W jakim banku wtedy dostaniemy kredyt na start .
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 17:34
No wtedy to chyba pozostaje tylko pożyczka w parabanku ale wiadomo że tam nie będzie za bardzo korzystny procent dla Ciebie. NO zazwyczaj jak sie człowiek raz wpakuje w pożyczki w takim parabanku a zwłaszcza takie większe to później trudno sie z tego wyplątać.
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:29
A może w baku który udziela kredytu na start nie wymagają środków własnych ani zabezpieczeń .Nie orjetuje się bo jeżeli tak , to tylko parabanki pozostają .Ale u nich jak weźmiemy kredyt to myślę że utonie się w długach ,nie będzie nikogo stać na spłatę przy tak dużych odsetek .
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 22:07
Mi od dawna marzy się własna działalność gospodarcza. Niestety nie mam wkładu własnego. Z tego co piszecie wnioskuję, że nie mam szans na kredyt w normalnym banku a do żadnego parabanku nie zamierzam iść. Wiem jak ciężko jest spłacić odsetki kredytu wziętego w parabanku. Porażka. Mała pożyczka może przerodzić się w ogromny dług. A co dopiero kredyt na firmę... Nawet mi się nie chce o tym myśleć.
Cytuj
Odpowiedź