Video finanse

2015-06-24
Zaginięcie karty do konta albo kredytowej to stresujące wydarzenie, szczególnie podczas urlopu, gdy powinniśmy być wolni od trosk i kłopotów. Co robić w takiej sytuacji – o tym w kolejnym odcinku „Listów do Mikołaja” opowiada Mikołaj Fidziński, bloger naczelny Comperia.pl.
2015-06-19
Inwestowanie i lokowanie pieniędzy to strasznie szeroki temat. Jak zatem opowiedzieć o nim w kilka minut? W 5. odcinku videoporadnika „Listy do Mikołaja” Mikołaj Fidziński mówi o tym, co w każdej formie lokowania swoich oszczędności jest absolutnie najważniejsze i kluczowe.
2015-06-11
W czwartym odcinku videoporadnika „Listy do Mikołaja” Mikołaj Fidziński podejmuje temat bardzo wysokich prowizji za udzielanie pożyczek gotówkowych. Z nagrania dowiecie się Państwo m.in. za co dokładnie płaci pożyczkobiorca, co jest lichwą a co nie, i dlaczego banki muszą „walić oknem”.
2015-06-05
Przed Państwem trzeci odcinek cyklu „Listy do Mikołaja”. To video przyda się przede wszystkim osobom wyjeżdżającym na zagraniczne wczasy. Ile może kosztować wypłata z bankomatu w innym kraju, i jakie alternatywy mamy?
2015-05-27
W drugim odcinku video poradnika „Listy do Mikołaja” Mikołaj Fidziński rozprawia się z kredytem mieszkaniowym w złotych, którego ubywa w bardzo wolnym tempie. Obejrzyj - bo kwestia jest bardzo popularna, a nie przez wszystkim znana.
2015-05-26
Jak korzystać z Comperia Analytics? Krótki film o możliwości tego narzędzia analitycznego, na podstawie modułu „lokaty bankowe”. Tłumaczy Mikołaj Fidziński, bloger naczelny Comperia.pl.


Najnowsze porady