Video finanse

2015-09-09
W 12. odcinku Listów do Mikołaja rozmowa z Martyną Długoszewską z biura prasowego Związku Firm Pożyczkowych - o tym czym jest ZFP, czy firmy "ze słupa" są jego członkami, jak rozróżnić firmę pożyczkową od oszusta.
2015-09-01
W 11. odcinku Listów do Mikołaja sprytne sposoby na bezbolesne oszczędzanie podsuwa Tomek Jaroszek z bloga Doradca.tv!
2015-08-12
W 10. odcinku (mały jubileusz!) "Listów do Mikołaja" wywiad - gościem jest Witek Tomaszewski z serwisu Telepolis.pl. Z Witkiem rozmawiamy o płatnościach telefonem - czy jest do tego potrzebna korbka, czy sprzedawcy zawsze wiedzą o co chodzi, i czy to bezpieczne?
2015-08-05
Darmowe pożyczki to hit już nie tylko w wielu firmach pożyczkowych, ale także w pojedynczych bankach czy SKOK-ach. Ale trzeba być doprawdy naiwnym, żeby wierzyć, że takie kredyty to po prostu przejaw dobroduszności. Gdzie jest haczyk? O tym w 9. odcinku Listów do Mikołaja mówi Mikołaj Fidziński, bloger naczelny Comperia.pl.
2015-07-17
Jak wybierać oferty pożyczek? Jak bardzo oferty różnią się między sobą? I w końcu – czy w ogóle pożyczka na wakacje to dobre rozwiązanie? O tym wszystkim w 8. odcinku Listów do Mikołaja mówi Mikołaj Fidziński, bloger naczelny Comperia.pl.
2015-07-01
Statystycznie co ok. 4 minuty Polacy zastrzegają utracony dokument tożsamości. I bardzo dobrze, że to robią - dzięki temu minimalizuje się ryzyko oszustw - m.in. wyłudzenia pożyczek. Co zrobić, gdy zaginie dokument tożsamości? W 7. odcinku „Listów do Mikołaja” tłumaczy to Mikołaj Fidziński, bloger naczelny Comperia.pl.


Najnowsze porady