Video finanse

2015-11-10
Budżet domowy ma tak naprawdę dwie strony – to co do niego wpływa, i to co z niego wypływa. Zamiast skupiać się tylko na oszczędzaniu, czyli tamowaniu odpływu pieniędzy, można próbować też coś dodatkowo do tego budżetu dolewać. To wcale nie takie trudne, o czym w rozmowie z Mikołajem Fidzińskim przekonuje Tomek Jaroszek z Doradca.tv.
2015-10-21
Marty "Karol" McFly powrócił do przyszłości w wylądował w Polsce, w Comperia.pl. Musicie to zobaczyć!
2015-10-19
Czy firmy pożyczkowe sprawdzają w BIK? Kto korzysta z usług firm pożyczkowych? Ile wniosków odrzucają firmy pożyczkowe? Między innymi te informacje i ciekawostki w 16. odcinku Listów do Mikołaja podrzuca gość Mikołaja Fidzińskiego - Martyna Długoszewska ze Związku Firm Pożyczkowych.
2015-10-05
W 15. odcinku Listów do Mikołaja Mikołaj Fidziński rozmawia z Tomaszem Jaroszkiem z bloga Doradca.tv o procencie składanym, odkładaniu na emeryturę, oszczędzaniu długoterminowym i depozytowej polityce banków.
2015-09-22
W 14. odcinku Listów do Mikołaja kolejna rozmowa z Martyną Długoszewską z biura prasowego Związku Firm Pożyczkowych - tym razem o tym jak nie paść ofiarą wyłudzenia pożyczki, zakładaniu przez oszustów fałszywych kont "na słupa", i jak mogą pomóc w takiej sytuacji specjaliści z infolinii konsumenckiej ZFP.
2015-09-15
W 13. odcinku Listów do Mikołaja o tym jak ważne w oszczędzaniu jest określenie celu, i o rozbrajaniu dużych kwot - czyli że łatwiej jest oszczędzać małe sumy niż duże ;) Mikołaj Fidziński z Comperia.pl i Tomek Jaroszek z Doradca.tv pokazują jak zmobilizować się do oszczędzania.


Najnowsze porady