08.02.2012, 10:41

Emerytalny kredyt gotówkowy w Getin Banku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 10     / 10 (oddano 1 głosów)

Getin Bank wprowadził do swojej oferty specjalny kredyt gotówkowy przeznaczony dla emerytów. Do największych atutów tego produktu należy atrakcyjne oprocentowanie, brak prowizji za jego udzielenie oraz wyjątkowo długi okres kredytowania. Z promocji może skorzystać każdy, kto posiada status emeryta i osiąga przynajmniej 550 złotych dochodu.

Oferta przygotowana przez Getin Bank jest skierowana tylko i wyłącznie do emerytów i trzeba przyznać, że ma bardzo atrakcyjne warunki. Do najważniejszych można zaliczyć m.in.:

• oprocentowanie już od 8,7 proc.,
• brak prowizji za udzielenie kredytu,
• maksymalna kwota kredytu 150 tys. złotych,
• okres kredytowania od 3 do nawet 100 miesięcy.

Ponadto bank nie wymaga przedstawiania dodatkowego zabezpieczenia kredytu w postaci poręczyciela, czy ubezpieczenia - co oczywiście w wydatny sposób zwiększa atrakcyjność prezentowanej oferty.

Inną ważną kwestią jest również to, że osoba zainteresowana zaciągnięciem takiego zobowiązania nie musi mieć historii w Biurze Informacji Kredytowej. Dzięki temu, nawet klient, który nigdy nie brał kredytów będzie mógł liczyć na preferencyjne warunki.

Dodatkowo, klienci, którzy zawrą z bankiem umowę o kredyt gotówkowy w wysokości całkowitej kwoty kredytu co najmniej 5 tys. zł na dowolny okres kredytowania, mogą otrzymać w prezencie 100 zł w postaci bonu Sodexo.

Aby jednak móc skorzystać z preferencyjnego kredytu konieczne jest przedstawienie następujących dokumentów:

• PIT-40A,
• dowód osobisty
• a także do wyboru: decyzję o przyznaniu emerytury, ostatnią waloryzację lub legitymację emeryta

Każdy zainteresowany propozycją kredytu gotówkowego oferowanego przez Getin Bank powinien się zgłosić do jednej z ponad 500 placówek tej instytucji w celu sprawdzenia, jaką kwotę i na jakich warunkach może uzyskać.

Patrząc na kredyt gotówkowy oferowany przez Getin Bank doskonale widać, że jest to bardzo ciekawa oferta. Po pierwsze jest ona skierowana do ściśle wybranej grupy społecznej (emeryci), a po drugie charakteryzuje się dość atrakcyjnymi warunkami.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (08.02.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora