17.06.2010, 14:38

DnB NORD: koniec promocji 0% na kredyt hipoteczny

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Mimo, że skończyła się bardzo korzystna promocja kredytów hipotecznych gwarantująca 0 procent marży w pierwszym roku kredytowania, to osoby zaciągające w Banku DnB NORD kredyt hipoteczny i rozpoczną jednocześnie oszczędzanie w planie systematycznego oszczędzania lub założą konto mogą liczyć na obniżenie marży kredytu do 1,6 proc.
Do końca lipca klienci banku zaciągający kredyt hipoteczny indeksowany do EUR oraz rozpoczną oszczędzanie w planie systematycznego oszczędzania Twoja Stabilizacja mają zagwarantowaną marżę w wysokości 1,6 proc. przez pierwsze trzy lata kredytowania (standardowa marża wynosi od 2 proc. do 2,95 proc.-w zależności od kwoty kredytu i wysokości udziału własnego). Natomiast osoby zakładające konto osobiste (pakiet PERSONALE bądź EKSKLUSIV) – uzyskują identyczne obniżenie marży na okres jednego roku.
 
Po tym okresie marża kredytu w dalszym ciągu może być obniżona, nawet przez cały okres kredytowania lecz maksymalnie do poziomu 1,6 proc. Wysokość obniżki marży zależy od wybranej opcji. Skorzystanie z pakietu PERSONALE lub EKSKLUSIV obniża marże o 0,4 proc. (PERSONALE) i o 0,5 proc. (EKSKLUSIV). Skorzystanie z Planu Systematycznego Oszczędzania    gwarantuję obniżkę o 0,4 proc. zaś skorzystanie łącznie z pakietu PERSONALE lub EKSKLUSIV i Planu Systematycznego Oszczędzania o 0,8 proc. (PERSONALE) i 0,9 proc. (EKSKLUSIV). Skorzystanie z karty kredytowej obniża marżę o 0,1 proc.
 
Obniżone stawki marż są takie same dla wszystkich nowych klientów, niezależne od kwoty kredytu oraz wysokości wkładu własnego. Obejmują wszystkie produkty hipoteczne DnB NORD (kredyt hipoteczny, pożyczka hipoteczna, kredyt budowlano - hipoteczny, kredyt konsolidacyjny) indeksowane do EUR.
 
DnB NORD nie pobiera opłat za rozpatrzenie wniosku, udzielenie kredytu czy podwyższenie kwoty kredytu, nie wymaga również zakupu ubezpieczenia. Osoby składające wniosek kredytowy uzyskują decyzję kredytową w ciągu maksymalnie dziesięciu dni roboczych od złożenia wniosku wraz z kompletem wymaganych dokumentów.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (17.06.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora