27.01.2012, 13:57

Deutsche Bank: promocja kredytów mieszkaniowych w złotych Marża Idealna

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Deutsche Bank zachęca klientów do swoich kredytów hipotecznych w złotych, polepszając warunki oferty. Właśnie znalazła się w niej promocja Marża Idealna, w ramach której w pierwszym roku kredytowania marża wynosi 0 proc. Oferta jest aktualna do 31 marca. Jednocześnie do końca lutego można skorzystać także w promocji Prowizja 0 proc.

Promocja Marża Idealna obowiązuje klientów, którzy chcą zaciągnąć kredyt w złotych, i obejmuje zobowiązania o wartości powyżej 100 tys. zł, oprocentowanych stopą zmienną, które przeznaczone są na cele mieszkaniowe. Promocja dotyczy finansowanie nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, i niezależnie od wysokości wskaźnika LTV. Deutsche Bank nie obniży jednak nikomu marży kredytu hipotecznego do 0 proc. przez rok za darmo. Promocja kredytów hipotecznych Marża Idealna dotyczy tylko tych, którzy przystąpią do produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI oferowanego z OpenLife Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie. Minimalna składka inicjująca, która pozwala na skorzystanie z promocji, wynosi 4,5 tys. zł, zaś minimalna miesięczna składka to 136 zł. Kolejnymi warunkami są: zawarcie umowy o kartę kredytową oraz dokonywanie nią płatności przez co najmniej 12 miesięcy i otworzenie rachunku osobistego wraz z deklaracją zasilania go miesięcznymi wpływami.

Po upływie roku (okresu promocyjnego), kredyt będzie oprocentowany według stopy zmiennej z marżą banku ustaloną w umowie dla pozostałego okresu kredytowania. Minimalnie może wynieść 0,8 proc., ale jej wartość będzie zależeć m.in. od wskaźnika LTV. Marża będzie jednak uwzględniać także obniżkę za wypełnianie dodatkowych zobowiązań tj. posiadanie konta osobistego z określonymi wpływami, karty kredytowej oraz produktu inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI.

Skorzystanie z promocji kredytów hipotecznych Marża Idealna może zostać połączone także z innymi ofertami specjalnymi, tj. Prowizja 0 proc. oraz Eko Lokum (oferta związaną z kredytami udzielanymi na nieruchomości ekologiczne). Warunkiem skorzystania naraz z promocji Marża Idealna i Prowizja 0 proc. jest przystąpienie do produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego db Inwestuj w Przyszłość Stabilny Wzrost VI ze składką inicjującą w wysokości 6750 zł oraz składką miesięczną nie niższą niż 204 zł. Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (27.01.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora