03.10.2011, 16:09

Deutsche Bank: Kredyt mieszkaniowy wciąż bez prowizji

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Do końca 2011 roku Deutsche Bank PBC przedłużył promocję Prowizja 0% dla kredytów mieszkaniowych w PLN i EUR. Ponadto, do 31 października, zniesiona została opłata wstępna za inspekcję nieruchomości.

Promocja Prowizja 0% polega na tym, iż w przypadku kredytów w PLN oraz EUR na kwotę min. 100 tys. złotych (lub równowartości tej kwoty w walucie obcej) zniesieniu ulega opłata z tytułu jego udzielenia. Niestety, przy skorzystaniu z tej promocji marża kredytu zostanie podwyższona w stosunku do określonej dla danego przypadku, o 0,2 p.p. Ale osoby zaciągające kredyt na promocyjnych warunkach, mogą także otrzymać zniżki marży, jeśli równocześnie zdecydują się na inne produkty Deutsche Banku (konto osobiste, karty kredytowe, produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Inwestuj w Przyszłość, ubezpieczenia na życie czy od utraty stałego źródła dochodu). Minimalny poziom marży wynosi 0,8 proc. dla zobowiązania w PLN i 1,2 proc. EUR.

Przez najbliższy miesiąc, w ramach promocji, nie będzie także pobierana opłata za inspekcję nieruchomości przed udzieleniem kredytu. Standardowo jest to koszt 300 zł.

Wszystkie promocje łączą się zarówno ze sobą, jak i z inną ofertą specjalną – Marża Jak Marzenie. Ta ostatnia pozwala uzyskać 0,5 proc. marży w pierwszym roku kredytu w PLN lub EUR bez względu na poziom LTV. Kredyt musi być przeznaczony na finansowanie nieruchomości – mieszkania oraz domu - nabywanego od dewelopera.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (03.10.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2795 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora