08.07.2009

db kredyt remontowy

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Deutsche Bank PBC poszerza ofertę o kredyt z pakietem usług przydatnych podczas remontu. Kredyt udzielany jest przez db kredyt, linię biznesową consumer finance.

Kredyt remontowy jest istocie pożyczką, a więc można przeznaczyć go na dowolny cel, nie tylko na remont. Oprócz pieniędzy, bank oferuje jednak kilka usług dodatkowych, które mogą być przydatne w czasie remontu. Do kredytu dołączone jest ubezpieczenie Home Assistance - w przypadku zdarzenia losowego będzie można skorzystać z pomocy na przykład hydraulika, ślusarza, elektryka, czy informatyka, z transportu lub przechowania ocalałego mienia, lub w razie potrzeby ze wsparcia infolinii remontowo-budowlanej.

Ubezpieczenie jest automatycznie dołączane do kredytu, czyli jest obowiązkowe i kosztuje. Koszty ubezpieczenia są doliczane do kredytu i spłacane w miesięcznych ratach. Z pakietu Home Assistance klient może korzystać w całym okresie kredytowania. W przypadku zdarzeń losowych (pożar, zalanie) nie ma limitów ilościowych na usługę.

Raz, bezpłatnie, klienci będą mogli skorzystać także z usługi „Na żądanie”. Do wyboru jest: konsultacja projektanta wnętrz, transport mienia niezbędny w czasie przeprowadzki lub pomoc specjalisty przy remoncie w zakresie hydrauliki, elektryki, montażu okien, zamków lub grzejników.

Osoby, które zaciągną db kredyt remontowy, mogą skorzystać również z rabatów w wybranych sklepach z asortymentem budowlanym i wykończeniowym – 20 proc. rabatu na oświetlenie, materiały budowlane, meble łazienkowe oraz 10 proc. na drzwi, podłogi i meble. Aktualnie rabaty można uzyskać w 200 punktach w Polsce (wśród nich: oświetlenie, meble i łazienki - Rafa; materiały budowlane - Genbud; łazienki w sieci Foda; drzwi i podłogi Vox oraz meble Vox).

Maksymalna kwota kredytu wynosi 130 tys. zł, a okres kredytowania 6 lat. Minimalne oprocentowanie kredytu wynosi 10,99 proc., maksymalne 20 proc. Prowizja wynosi od 3 do 5 proc. 

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (08.07.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora