23.03.2009

db kredyt motoryzacyjny

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Deutsche Bank PBC wprowadza do oferty kredyt gotówkowy, którego funkcjonalność ma ułatwić zakup samochodu.

Nowy kredyt w ofercie banku jest w rzeczywistości kredytem gotówkowym, ale wzbogaconym o kilka dodatkowych usług, które mogą być przydatne przy zakupie samochodu.

Ponieważ jest to kredyt gotówkowy, a więc przeznaczony na dowolny cel, można nim sfinansować zakup każdego środka transportu - nowego i używanego. Kredyt udzielany jest bez zabezpieczenia (w przypadku standardowych kredytów samochodowych wymagane są cesja praw z polisy AC, przewłaszczenie czy zastaw rejestrowy).

Nowością w ofercie jest Pakiet Bezpieczeństwa obejmujący usługę Assistance (awaria pojazdu, wypadek drogowy, kradzież) oraz ochronę prawną. Jednorazowa składa za Pakiet Bezpieczeństwa wynosi 1,5 tys. zł i jest kredytowana. W ramach Pakietu klienci mogą też skorzystać z inspekcji pojazdu przez specjalistę (w cenie pakietu).
 
Wykupienie ubezpieczenia obniża oprocentowanie db kredytu motoryzacyjnego o 1 pkt. proc. Obniżenie oprocentowania o kolejne 2 pkt. proc. jest możliwe w przypadku ubezpieczenia spłaty kredytu. Minimalne oprocentowanie kredytu (z ubezpieczeniami) wynosi 8,93 proc. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi od 3 do 5 proc.

Minimalna kwota kredytu to 5 tys. zł, maksymalna 100 tys. zł, a okres kredytowania od 3 do 72 miesięcy. db kredyt motoryzacyjny dostępny jest w sieci placówek db kredyt (linia biznesowa Deutsche Banku PBC), a docelowo również w oddziałach Deutsche Banku PBC i sieci agentów DSA.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (23.03.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2781 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora