Comperia poleca

Piszesz o bankach - Comperia Analytics będzie dla Ciebie skarbnicą wiedzy
2015-04-15
Ruszyła Comperia Analytics. To narzędzie (Ba! Wręcz maszyna!) do analizowania historycznych i aktualnych warunków produktów bankowych. Lokaty, konta oszczędnościowe, kredyty - wszystkie dane od początku 2010 r. na przejrzystych wykresach i tabelach. Sprawdź dlaczego będzie pomocne także Tobie!
www.comperia.pl
Wymarzony Comperia Bonus - 55 zł za konto, 10 zł za lokatę
2015-03-11

Pomarzyć dobra rzecz, ale to realiści twardo stąpają po ziemi. Identyczna sytuacja występuje także w sferze finansów i zarabiania pieniędzy. Dlatego dla wszystkich osób, którym zależy na maksymalizacji swoich dochodów porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała ofertę łatwego i wysokiego zarobku. Czy jesteście zainteresowani? Zapraszamy do udziału w Promocji Comperia Bonus!!!

www.comperia.pl
Comperia Bonus Oferta na 5+. Najlepsze konto, lokata i aplikacja, i pewne 60 zł!
2014-09-26
Porównywarka finansowa Comperia.pl rusza z programem Comperia Bonus Oferta na 5+. Znaleźliśmy najlepsze konto osobiste z najatrakcyjniejszą lokatą na rynku i najbardziej wszechstronną aplikacją bankowości mobilnej, i we współpracy z ich twórcą, czyli Meritum Bankiem, z czystym sumieniem rekomendujemy ją wszystkim zainteresowanym. Do zgarnięcia, poza całkowicie i bezwarunkowo darmowym rachunkiem osobistym i niemal 70 zł odsetek z lokaty, jest 60 zł bonusu od Comperia.pl.
www.comperia.pl
2013-05-20

Regulamin realizacji bonów Wakacyjnych SK Bank

www.comperia.pl
2013-05-17
O wakacjach marzy niemal każdy, jednak jak wybrać te najlepsze, to już wiedzą tylko nieliczni. Eksperci z portalu Wakacje.pl podpowiadają, jak wybierać ofertę wakacyjną, gdzie pojechać na tegoroczny urlop i ile za niego zapłacimy.
www.comperia.pl
2012-11-08
Na dwudniowym posiedzeniu w dniach 6-7 listopada 2012 roku, Rada Polityki Pieniężnej postanowiła obniżyć stopy procentowe o 25 punktów bazowych. Decyzja ta była oczekiwana przez rynki już od września.
www.comperia.pl
2012-10-31
Jak zadbać o swoją płynność finansową? Jak zarządzać domowym budżetem, jak oszczędzać, jak pożyczać? Comperia.pl prezentują drugą część praktycznych porad.
www.comperia.pl
2012-10-29
Budżet domowy właściwie niewiele różni się od finansów firmy. Ma on swoje wpływy i wydatki, a celem jest, aby bilans wyszedł na zero, albo i powstawały pewne nadwyżki finansowe . Dodatkowo, do dyspozycji ma się produkty kredytowe, oraz depozytowo - inwestycyjne. Należy racjonalnie zarządzać swoim budżetem domowym oraz podejmować odpowiedzialne decyzje finansowe, aby nie stracić swojej płynności finansowej
www.comperia.pl
2012-10-03
Na zakończonym dzisiaj posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała się pozostawić ogłaszane przez siebie stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Tym samym główna stopa procentowa obowiązująca w Polsce wynosi nadal 4,75 proc.
www.comperia.pl
2012-09-06
Na dwudniowym posiedzeniu w dniach 4 i 5 września 2012 roku, Rada Polityki Pieniężnej postanowiła pozostawić stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Decyzja ta była zgodna z oczekiwaniami rynku.
www.comperia.pl
2012-08-30
Wysokość odsetek od kredytów, czy oprocentowanie lokat bankowych to parametry ściśle związane z poziomem stóp procentowych. Stopy są ustalane przez specjalny organ Narodowego Banku Polskiego, który kryje się pod tajemniczym skrótem RPP. Co oznaczają poszczególne litery tego skrótu i jakie są podstawowe zadania tego organu?
www.comperia.pl
2012-08-07
Korzystając z usług podmiotów finansowych często spotykamy się z doradcami. Ich głównym zadaniem jest szeroko rozumiane doradzanie, wspieranie i pomaganie w załatwianiu wszelkich czynności związanych z naszymi finansami. Na rynku funkcjonuje pojęcie doradcy finansowego i doradcy inwestycyjnego. Czym różnią się od siebie te dwa określenia? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła rozwikłać ten problem.
www.comperia.pl
2012-07-31
Otwarte Fundusze Emerytalne powstały w ramach reformy emerytalnej przeprowadzonej w 1999 roku. Ich głównym zadaniem jest gromadzenie środków pieniężnych i zarządzanie nimi w sposób, który zapewni uczestnikom funduszu wypłatę świadczenia emerytalnego w przyszłości. Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła przedstawić podstawowe informacje na temat OFE.
www.comperia.pl
2012-07-05
Obniżka stóp procentowych przez Europejski Bank Centralny powinna przynieść spadek rat kredytów zaciągniętych w euro. Na spadek rat w porównaniu z ubiegłym miesiącem będzie miał także wpływ umocnienie złotego.
www.comperia.pl
2012-07-04
Zgodnie z oczekiwaniami rynku, Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie. Decyzja została ogłoszona po dwudniowym posiedzeniu w dniach 3-4 lipca.
www.comperia.pl
2012-07-03
Przychody, rozchody to pojęcia bezpośrednio związane z rachunkowością. Mało kto wie, że bardzo dobrze wpisują się one także w domowe finanse. Prawidłowe planowanie i jednych, i drugich pozwala nie tylko na bezstresowe prowadzenie gospodarstwa domowego, ale także jest szansą na wygospodarowanie nadwyżek finansowych. Łatwiej powiedzieć niż zrobić?!? Nic bardziej mylnego! Oto kilka sposobów pozwalających osiągnąć taki cel.
www.comperia.pl
2012-06-22
Zmiany w systemie emerytalnym oraz niepewna sytuacja co do wysokości przyszłych świadczeń powodują, że coraz większa liczba osób zastanawia się nad wysokością swojej emerytury. Wszelkie doniesienia prasowe oraz wyliczenia wielu ekspertów świadczą, że wysokości przyszłych emerytur mogą stanowić około 1/3 wysokości ostatniego pobranego wynagrodzenia. Jak załatać tę lukę? Porównywarka finansowa Comperia.pl przedstawia trzy metody emerytalnego oszczędzania.
www.comperia.pl


Najnowsze porady