Finanse na żywoBlog finansowy Marzeny Kazbieruk

Orange Finanse zmieni się w Kompakt Finanse

14.02.2019 8:25
15 kwietnia Orange Finanse zmieni nazwę na Kompakt Finanse, produkty dostarcza mBank. To finalny krok "rozwodu" między mBankiem a Orange Polska, które w ubiegłym roku zadecydowały o zakończeniu współpracy w ramach projektu Orange Finanse.
 
Od 15 kwietnia zmieni się nie tylko marka, pod którą obsługiwani będą dotychczasowi klienci, ale i adres strony (na: kompaktfinanse. pl), a aplikacja mobilna Orange Finanse przestanie działać.
 
Nie zmienią się dane do logowania do bankowości elektronicznej (loginy i hasła).
 
Jednocześnie mBank podjął decyzję o nierozwijaniu projektu Kompakt Finanse - z czasem marka zniknie z rynku. Obecni klienci OF są zachęcani do przejścia do mBanku na specjalnych warunkach. Przeniesienie produktów obędzie się za zasadzie zmiany dotychczasowych umów.
 
Umowy produktów posiadanych przez klientów OF (karty kredytowe, kredyty odnawialne, kredyty w koncie dla firm), którzy nie zdecydują się przejść do mBanku, będą stopniowo wypowiadane.
 
Umowy kredytów gotówkowych spłacanych z konta w OF pozostaną w Kompakt Finanse, ale kolejne raty klienci będą musieli spłacać na nowy numer rachunku technicznego.
 
O wszystkich zmianach bank będzie informował klientów w korespondencji.
Marzena Kazbieruk 14 Lutego 2019 8:25
Lubię| 6 osób lubi
Zobacz wszystkie wpisy: Blog finansowy Marzeny Kazbieruk >